Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

pas Fakultetit te Shkencave te Natyres | 70 M2 | 50.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
RR. "HAXHI HYSEN DALLIU", pas Fakultetit te Shkencave te Natyres, 70 M2, 50.000 leke
1 banjo, kati 1
Përshkrim

Jepet me qera dyqan, 70 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per ambjente zyrash dhe biznes

50.000 leke

Botuar më 12/09/2019

Telefon