Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 20/08/2019
7.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Gykates se Tiraes | 50 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, aktualisht me qera noteri me kontrate 1 vjecare. me hipoteke.

Botuar më 06/08/2019
130.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

perballe KESH, buze rruge kryesore | 50 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, aktualisht bosh, shume i pershtatshem per bar-restorant, furre buke, pasticeri, ka oxhak deri ne kati 5, mundesi ndarje ne 2 dyqane, pallat ekzistues me hipoteke

Botuar më 25/08/2019
110.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT, MONUMENTI I ADEM JASHARIT

Rruga e Durresit, monumenti i Adem Jasharit | 90 M2 | 650 Euro

Ne Tirane prane monumentit te Adem Jasharit jepet me QERA bar me siperfaqe 90 m2. Bari eshte I mobiluar me te gjitha paisjet dhe eshte i pershtatshem dhe per vinoteke.Cmimi 650 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 90 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/08/2019
650,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

perballe 7 Xhuxhave | 40 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, me fasad xhami 6 m, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 24/08/2019
45.000 leke/muaj

QYTETI STUDENTI,

ne rruge kryesore | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, aktualisht Market me pune te ngritur. I pershtatshem per çdo lloj aktiviteti

Botuar më 24/08/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA HOXHA TASIM

Perballe Alfa Bank | 40 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera dyqan ne rruge kryesore i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, 40 M2

Botuar më 23/08/2019
70.000 leke

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

pas Fakultetit te Shkencave te Natyres | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per ambjente zyrash dhe biznes

Botuar më 23/08/2019
50.000 leke

PRANE HOTEL DIPLOMAT,

RRUGA SULEJMAN DELVINA | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan + oborr, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, me parket, ka funksionuar si farmaci, pershtatet per cdo lloj aktiviteti. ( +oborr 250m me cmim 300 euro)

Botuar më 23/08/2019
20.000 leke

ASTIR

Tek vila L | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, ,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, ose shitet per 84.000 euro

Botuar më 23/08/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT, 60M SIPER HOTEL COLOSESOS,

buze rruge kryesore, | 55 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan me tualet, 55 M2, Aktualisht ne gjendje pune si biznes. Ka mbi 25 vite qe funksionon si biznes foto studio (personat qe blejne ambjentin mund te perfitojne dhe biznesin e ngritur). Me hipoteke

Botuar më 23/08/2019
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES,

Ne hyrje te rruges se Bogdaneve | 45 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan, 45 M2, 1 banjo, me qepen elektrik, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/08/2019
450,00 euro/muaj