Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "ELBASANIT",

pallati perballe Ekonomikut | 80 M2 | 120000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
RR. "ELBASANIT",, pallati perballe Ekonomikut, 80 M2, 120.000 euro i diskutueshem
1 banjo
Përshkrim

Shitet Bar Kafe, 80 M2, 1 banjo, totalisht i kompeltuar dhe rreduar ne menyre bashkekohore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Nderrohet me ap. 1+1 te vogel ne Tirane ose me makine. Shitet per arsye emigrimi.

120.000,00 euro

Botuar më 11/06/2019

Telefon