Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 08/11/2018
2,50 euroÇmimi/m2

NIKOLLA LENA

MYSLYM SHYRI (PRANE) | 25 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, bosh, jepet per biznese tendryashme, me tualet

Botuar me 14/11/2018
23.000 leke

RR. DURRESIT

buze rruge | 160 M2 | 96.000 Euro

Shitet dyqan, 160 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me hyrje ballore dhe hyrje nga mbrapa

Botuar me 14/11/2018
600,00 euro/m2

MULLET

buze rruge | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

para ures Vasil shantos | 100 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 100 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ka funksionuar si lloto

Botuar me 14/11/2018
90.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBENT NE DURRES! TEK VOLLGA, RR. "TAULANTIA",

afer Portit, prane bankes Intesa, | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, sip. neto, 90 M2, 1 banjo, totalisht i restauruar me punime bashkohore. I pershtatshem per: zyra, ambient sherbimi, call center, klinika te ndryshme, atelie, etj.

Botuar me 14/11/2018
350,00 euro

DURRES, TEK VOLLGA, SHESHI TAULANTIA,

afer Portit, prane bankes Intesa, | 90 M2 | 137.000 Euro

Shitet ambient, sip. neto, 90 M2, 1 banjo, totalisht i restauruar, punime teper cilesore. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 14/11/2018
137.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane 21 Dhjetorit, buze rruge | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, kati 2, bosh, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 13/11/2018
1.500,00 euro

NE UNAZE, PRANE SHKOLLES HARRY FULTZ

perballe Arkives Shtetit | 55 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, 1 banjo, + siperfaqe jashtme e shfrytezuar me tavolina dhe teresisht i kompletuar. Aktualisht dhene me qera si lokal

Botuar me 13/11/2018
175.000,00 euro

BLLOK

prane sheshit Willson | 200 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent/dyqan, kati zero (perdhe) open space, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, 200 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar me 13/11/2018
1.200,00 euro

PRANE BUSTIT ADEM JASHARI

Rruga E Durresit | 55 M2 | 93.000 Euro

Shitet dyqan. Aktualisht eshte dhene me qera. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit. Dyqani eshte gjysem kat nentoke, 55 M2, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar me 13/11/2018
93.000,00 euro