Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "DON BOSKO", PERBALLE VISION PLUS,

ngjitur me shkollen Iliria, | 30 M2 | 30.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera Parukeri, 30 M2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me te gjitha paisjet, me pune te ngritur prej 8 vitesh, aktualisht ne pune.

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Rr. "Don Bosko", perballe Vision Plus,, ngjitur me shkollen Iliria,, 30 M2, 30.000 leke
30.000 leke

Botuar më 15/06/2018

Telefon