Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. DIBRES

midis Viles Gold dhe Medreses | 45 M2 | 210000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. Dibres, midis Viles Gold dhe Medreses, 45 M2, 210.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 45 M2, me hipoteke. 3.80m i larte

210.000,00 euro

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)