Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. DIBRES

midis Viles Gold dhe Medreses | 45 M2 | 270000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. Dibres, midis Viles Gold dhe Medreses, 45 M2, 270.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 45 M2, me hipoteke

270.000,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email