Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 20/08/2019
7.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Gykates se Tiraes | 50 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, aktualisht me qera noteri me kontrate 1 vjecare. me hipoteke.

Botuar më 06/08/2019
130.000,00 euro

RR. "MIHAL GRAMENO", NE RRUGE KRYESORE,

tek shkolla Baletit | 20 M2 | 70.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, Çmimi

Botuar më 21/08/2019
70.000,00 euro

TEK KRISTALI

tek stacioni autobuzit | 45 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan me verand perpara, 45 M2

Botuar më 20/08/2019
35.000 leke/muaj

YZBERISHT PALLATI BIG MARKET

Yzberisht Pallati Big Market | 132 M2 | 155.000 Euro

Ne Tirane, ne Yzberisht pallati i Big Market SHITET dyqan me siperfaqe totale 132,5 m2 bashke me garazhdin me siperfaqe totale 37,5 m2 . Dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. Eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 155.000 euro (perfshire garazhdi)Per cdo informacion kontaktoni Cel. 0684109062,E-mail.onlineprona@gmail.com, 132 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, depo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2019
155.000,00 euro

RR. PANAJOT PANO

3 Deshmoret | 231 M2 | 288.750 Euro

Shitet dyqan per arsye emigracioni, 231 M2, me hipoteke, aktualisht eshte me qera supemarket Spar

Botuar më 20/08/2019
288.750,00 euro

SHKOLLA 1-MAJI (FILLIM RR. ALI DEMI)

Buze rruges kryesore | 20 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, qepen elektrik, fasade xhami, ndricim modern

Botuar më 20/08/2019
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

500m poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 linear, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, KREDI, etj)

Botuar më 20/08/2019
175.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Pallatet Hawai, prane kryqezimit te Laprakes | 78 M2 | 152.100 Euro

Shitet dyqan, 78 M2, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 20/08/2019
152.100,00 euro

RR."ALI DEMI"

Perballe Fushes se Ali Demit | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 20/08/2019
12.000 leke/muaj

NE UNAZE

TEK SHKOLLA "VASIL SHANTO" | 51 M2 | 185.000 Euro

Shitet dyqan, 51 M2, aktualisht dhene me qera bankes 800 Euro

Botuar më 20/08/2019
185.000,00 euro

BLLOK,

rr. “Vaso Pasha” | 80 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, I pershtatshem per zyre juridike, qender interneti, imobiliare, kontabiliteti, dyqan mishi, ushqimore, pastrim kimik, etj

Botuar më 20/08/2019
90.000 leke