Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FIER,

Rr. “Kastriot Muço”, ne qender te qytetit | 84 M2 | 70.000 Euro

Me fasad xhami nga rruga kryesore, shitet ose jepet me qera dyqan, 84 M2, me hipoteke...

Botuar më 18/03/2019
70.000,00 euro

RR. DRITAN HOXHA

pallatet Hawai prane kryqezimit te Laprakes, me pamje nga rruga kryesore | 78 M2 | 148.000 Euro

Shitet dyqan, 78 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 21/03/2019
148.000,00 euro

TEK RRETH RROTULLIMI I ZOGUT TE ZI, PALLATI 15-KATESH, NE RRUGE KRYESORE,

prane karburantit, buze rruge | 200 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 200 M2, i pershtatshem per zyra, banke, call center, magazine, etj.

Botuar më 21/03/2019
1.500,00 euro

RR. NDRE MJEDA

perballe Kompleksit Magnet ose Kontakt, perballe Karburantit dhe Lavazheve | 34 M2 | 37.400 Euro

Shitet dyqan, 34 M2, bosh, zone ne zhvillim e siper. Ka funksionuar si parukeri. Me hipoteke

Botuar më 21/03/2019
37.400,00 euro

RR. "FERIT XHAJKO",

PRANE RESTORANT DURRESIT | 170 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambient, 170 M2, ka funksionuar si Euro Lloto. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 21/03/2019
70.000 leke

RR. "IRFAN TOMINI",

ish stacioni i fundit i Tiranes se re | 37 M2 | 55.000 Euro

Shiten dy dyqane. 57m² me çmim 85.000 Euro dhe dyqan me sip, 37 M2, (aktualisht te dhena me qera 50.000 leke dhe 26.000 leke). Çmimi per dyqanin me sip. 37m² eshte

Botuar më 21/03/2019
55.000,00 euro

PEBALLE XHIMNAZIT CAJUPI,

rruga e spitalit, buze rruges kryesore | 82 M2 | 295.200 Euro

Shitet dyqan, 82 M2, me certifikate pronesie njesi, pall I ri. 3600 E/m² I pa is

Botuar më 21/03/2019
295.200,00 euro

RR. “NDRE MJEDA”

me kryqezim me Frosina Plaku | 74 M2 | 148.000 Euro

Shitet dyqan, 74 M2, me hipoteke njesi,. Aktualisht me qera 70.000 leke.

Botuar më 21/03/2019
148.000,00 euro

TEK SHKOLLA KUQE,

buze rruge, | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2

Botuar më 20/03/2019
17.000 leke

KOMUNA PARISIT

afer Kristalit, buze rruge | 35 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, aktualisht funksionon farmaci, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 20/03/2019
65.000,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

perballe ish universitetit te New York | 80 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan ku 17m verande me gjys cmimi, 80 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 20/03/2019
200.000,00 euro