Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

MBI QYTETIN STUDENTI,

rr. "Pjeter Budi", kompleksi Ana, | 30.2 M2 | 24.160 Euro

Shitet dyqan + verande 28m² (sip. totale 59m²), sip dyqanit, 30.2 M2, me dokumenta te rregullta. Shitet ose kembehet me toke ne zonen e Sanatoriumit, Sauk, Poligrafikut. (kembehet dhe me automjet me vleren deri ne 8.000 Euro). Çmimi shitjes

Botuar më 17/08/2018
800,00 euro/m2

RRUGA MEDAR SHTYLLA

perballe go tech | 23 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet dyqan, 23 M2, 1 banjo

Botuar më 16/08/2018
5.500.000 leke

NE UNAZE

TEK SHKOLLA "VASIL SHANTO" | 51 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 51 M2

Botuar më 16/08/2018
190.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

perballe Bllokut te Ambasadave | 25 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2

Botuar më 16/08/2018
120.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

perballe Bllokut te Ambasadave | 25 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2

Botuar më 16/08/2018
120.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane min. se Arsimit ne rruge kryesore | 64 M2 | 210.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 16/08/2018
210.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA",

50m larg Prokurorise | 16 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, 16m verande perpara, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/08/2018
19.000 leke

RRUGA "ALI DEMI:

Ali Demi | 255 M2 | 892.500 Euro

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent Biznesi dhe Biznesi. Me nje siperfaqe 255 m2 totale dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjentin ku jane vendosur raftet ekspozuese ( 110 ml rafte ), frigoriferet (mural & banak ) dhe kasa, dhome ngrirese, dhome frigoriferike freskuese, zyre, tualet, kuzhine, dhome bulmeti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion 0676022313, 255 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 1 banjo, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/08/2018
3.500,00 euro/m2

PRANE STADIUMIT DINAMO,

ne kend te pallatit, ne nje nder zonat me elitare ne Tirane, ne pallati te ri, ndertim shume cilesor, | 80 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, Dyqani eshte me çertifikate pronesie (hipoteke). Aktualisht i dhene me qera.

Botuar më 16/08/2018
270.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 30 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, kati 1, bosh, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, kryesisht per zyra

Botuar më 16/08/2018
35.000 leke