Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine | 480 M2 | 2.000 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshtatshem per çdo loj biznesi: kepucari, rrobaqepesi, linja prodhimi.Tel. 00447737707947 viber/whatsapp.Kati I. 1250 € te dyja

Botuar më 12/12/2018
2.000,00 euro/muaj

NE UNAZE, BUZE RRUGES KRYESORE PA SHKUAR TEK ISH STACIONI TRENIT

perballe Arkives Shtetit | 55 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 11/12/2018
175.000,00 euro

RRUGA KAVAJES ,

poshte 21 -Dhjetorit | 112 M2 | 189.000 Euro

Shitet dyqan, 112 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 meter (mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike, etc). Qe prej 13 - vjet funksionon si lokal dhe Kend Lojrash per femije

Botuar më 11/12/2018
189.000,00 euro

UNAZA E RE, ASTIRI

Pallati EJA Studio | 37 M2 | 59.200 Euro

Shitet dyqan, 37 M2, 1 ambjent, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 11/12/2018
59.200,00 euro

BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, me kundrabufe, tualet, kondicioner, ambjent i hapurf, 60 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
35.000 leke

RRUGA BARRIKADAVE

afer ish 17 Nentori, market Conad | 140 M2 | 650 Euro

Jepet me qera apartament 3+1,kati 7 me ashensor, bosh me k/bufe. Apartamenti perbehet nga nje korridor qe lidhe gjithe dhomat, soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete, depo, lavanteri, ballkon, kondicioner, garazh, orientim me diell, 140 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
650,00 euro

QENDER

Rr. Kavajes, perballe Bankes se Shqiperise | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, 3 dhoma ne total, kati i 3 i banimit , i mobiluar per zyra me tavolina, karrige, rafte, kend kuzhine me vehte , depo, tualet, ballkon, 100 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
400,00 euro

RR. “SITKI ÇIÇO”,

perballe shkolles Niket Dardani | 20 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan, kati I, 20 M2, me hipoteke njesi.

Botuar më 11/12/2018
35.000,00 euro

RR. DURRESIT

ne krah te gjimnazit Qemal Stafa, | 81 M2 | 800 Euro

Jepet me qera dyqan, 81 M2, 1 ambjent, me tualet.

Botuar më 11/12/2018
800,00 euro

RRUGA MUHAMET DELIU, TEK FRESKU

ne rruge kryesore | 550 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 550 M2, 1 kat Rrethuar me gjelberim. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe per lokal me lodra femijesh.

Botuar më 11/12/2018
60.000 leke