Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. ABDYL FRASHËRI

prane Librit universitar | 70 M2 | 370 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
RR. ABDYL FRASHËRI, prane Librit universitar, 70 M2, 370 euro
1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e re, kati 2
Përshkrim

Jepet me qera ambient, 70 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: e re, studio, e rregulluar në mënyrë bashkohore, me vepra arti dhe piktura, telefon, kondicioner, uje 24h, ka qënë përdorur për zyra avokatie dhe organizata

370,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon