Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. 3 DESHMORET

tek pallatet Arlis, Kmy Yzberisht | 154 M2 | 12500 Euro
Përshkrim

Shitet ose jepet me qera ambjent, 154 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.Cmimi i qerase 60000leke dhe i shitjes

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. 3 Deshmoret, tek pallatet Arlis, Kmy Yzberisht, 154 M2, 12.500 euro
105.000,00 euro

Botuar më 13/06/2018

Telefon