Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. MIKEL MARULI

NGJITUR ME QENDREN SHENDETESORE, UNAZA E RE | 45.5 M2 | 47.500 Euro

Shitet dyqan, 45.5 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 25/09/2020
47.500,00 euro

RR. "SHYQYRI ISHMI",

mbrapa shkolles 1 Maji | 55 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 55 M2

Botuar më 26/09/2020
28.000 leke

FRESK

RRUGA E TELEFERIKUT | 30 M2 | 27.000 Euro

Shitet dyqani 30m2 ne katin 0 te nje pallati te ri ne zonen e freskut ne nje zone teper te populluar me planimetri te rregullt dhe me fasad xhami,, 30 M2, totali i kateve 1, me certifikat pronesie, AKTUALISH I LENE ME QERA 15000LEK NETO NE MUAJ - Diamond

Botuar më 26/09/2020
27.000,00 euro

SHESHI WILLSON

prean gjimnazit petro ninit, dhe 20metra larg furres nela | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqani 70m2 ne katin e 0 te nje vile 4 kateshe me punime teper cilesore e pershtashme per zyra te ndryshme, klinik dentare, etj ndahet ne 2 ambjente koridor dhe 1 tualet, 70 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re - Diamond

Botuar më 26/09/2020
500,00 euro/muaj

TREGU CAM

zona e trgut cam, rruga e dollarit | 28 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qer dyqani me siperfaqe 28m2 ne rrugen cameria zona e tregut cam ne nje rrugeme shume vizitor per blerje te mallrave te ndryshme, 28 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo - Diamond

Botuar më 26/09/2020
35.000 leke/muaj

TREGU CAM. QENDER

zona e trgut cam, rruga e dollarit | 42 M2 | 76.000 Euro

Shiten 2 dyqani me siperfaqe totale 42m2 ne rrugen cameria te tregu cam, 42 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, investim i mire per qeradhenje - Diamond

Botuar më 26/09/2020
76.000,00 euro

GALERIA

QENDER RRUGA E BARRIKADAVE | 53 M2 | 120.000 Euro

JEPET ME QERA DYQANI NE FORME DUPLEKSI I PERSHTASHEM PER ZYRA I NDHUR NE KATIN E 2 BRENDA GALERIS ME SIPERFAQE TOTALE 53M2 I PERSHTashem PER ZYRA., 53 M2, kati 2, bosh, gjendja: e re - Diamond

Botuar më 26/09/2020
120.000,00 euro

URA E TABAKEVE

Rruge kryesore | 40 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqani 40m2 i pershtashem per dyqane apo zyre te ndryshme te ura e tabakeve ne bulevard, me 5 shkalle ne ngjitje, 40 M2, 1 banjo, Taksat i takojne qeramarrsit - Diamond

Botuar më 26/09/2020
300,00 euro/muaj

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj

Botuar më 26/09/2020
55.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

Rruga "Bardhyl" | 86 M2 | 215.000 Euro

Shitet dyqan buze rruge, 86 m2, me hipoteke, 86 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 25/09/2020
215.000,00 euro

TEK KODRA PRIFTIT,

ne zone te mire | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 120 M2, ambient i rregulluar, linje 3-fazore.

Botuar më 25/09/2020
400,00 euro
)