Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

RRUGICA E CAMEVE | 40 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan, 40 M2, kati 2

Botuar më 14/12/2018
600,00 euro

RR. "KAVAJES"

perballe Xhamise | 50 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, jepet per magazine.

Botuar më 14/12/2018
14.000 leke

RRUGA E KAVAJES

PERBALL XHAMISE | 40 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
160.000,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA

afer burgut | 78.5 M2 | 235.500 Euro

Shitet ambjent, 78.5 M2, kati 1, Me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
235.500,00 euro

KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 48.000 Euro

Shitet dyqan, ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara, 72 M2, Shitet per arsye emigrimi.(666euro/m²) Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
48.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

buze rruge | 51 M2 | 199.000 Euro

Kati parene nivel me trotuarin, shitet dyqan i rregulluar me punime gipsi, system aspirimi, der me fasad xhami, cepen automatic, tualet, eshte me qera, me Hipoteke, 51 M2, Shitet per arsye emigrimi. Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
199.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

ne fillim te Rruges Durresit | 30 M2 | 149.000 Euro

Shitet Dyqan Dublex, kati 1 me Hipoteke me 30 m² truall, kati pare, Dyqani ka , nje salle gjatesore me fasad xhami dhe disa cepena, tualet, dhe kati i dyte eshte dyqan me der vec, aktualisht me qera., 30 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
149.000,00 euro

NE ZONEN MBAS CONDOR CENTER

tek Kompleksi Magnet | 38 M2 | 84.000 Euro

Shitet Dyqan Bar Kafe ne gjendje pune, investuar 20.000 Euro arredim me arkitekt te kohes, me Hipotek dhe 7 tavolina, verand te madhe me 13 tavolina, plus magazine 9 metra me Hipoteke, 38 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
84.000,00 euro

TIRANE E RE

mbas Diplomat 1, rrjeshti i dyte, ne pallat te Ri | 85 M2 | 39.015 Euro

Shitet Dyqan, me Hipotek, gjysem nen nivel, tualet, fasad xhami ne hyrje, me qepen, dyshemeja dhe muret te veshura me pllaka, e pershtatshme per lojra fati, bilardo, sall internet, punishte duralumini, etj, 85 M2, Shitet per arsye emigrimi 39.000 €, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
39.015,00 euro

RR. HIM KOLLI

Ngjitur me Rr. Myslym Shyri | 25 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, 1 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , lirohet me daten 1 janar

Botuar më 14/12/2018
18.000 leke