Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH STADIUMI QEMAL STAFA

Ambasador 3 | 39 M2 | 135.000 Euro

Tiranë Ambient/Zyrë Për Shitje Ambasador 3 Residencë. Sipërfaqe 39.30m2, kati përdhe, me hipotek. Konfigurim Ambient+Tualet, momentalisht e dhën me qira 500€/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate, 39 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
135,00 euro

POGRADEC

ne shetitoren e pogradecit,buze liqenit | 35 M2 | 25.000 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, 1 banjo, depo, gjendja: shume e mire, me qepen elektrik dhe vetrata dopio xham gati per pune.

Botuar më 18/02/2020
25.000,00 euro

KOMBINAT

perballe shkolles Shyqyri Peza | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, gjendja: e mire, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 18/02/2020
18.000 leke

RRUGA KAVAJES

ne kryqezim me Rr. Ndre mjeda, 500 m me poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, kati 2, 1 banjo, (jo Agjenci).fasade xhami, prej 15 -vitesh funksionon si Kend-lojrash per femije + Kafe

Botuar më 18/02/2020
175.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave, prane Condor Center | 75 M2 | 105.000 Euro

Shitet ambient i ndare ne 2 dyqane nga 37m²/secila, sip. totale, 75 M2, me hyrje uje dhe drita me vehte, tualet secili dyqan. Me hipoteke, çertifikate pronesie. Aktualisht te dhena me qera 25.000 leke/muaj secili te cilen e perfiton bleresi

Botuar më 18/02/2020
105.000,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Kristal Center | 22 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 22 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/02/2020
25.000 leke/muaj

NE HYRJE TE BLLOKUT

perballe Junes | 50 M2 | 850 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 18/02/2020
850,00 euro

MBRAPA HOTEL MONDIAL

ne zone te mire | 95 M2 | 120.000 Euro

Shiten dy dyqane bashke, 95 M2, me oborr

Botuar më 18/02/2020
120.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL, 93 M2

Botuar më 18/02/2020
511.500,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 40 M2 | 168.000 Euro

Shitet dyqan 40 m2,me fasade te gjere.Ne zone shume te mire per biznes.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 40 M2

Botuar më 18/02/2020
168.000,00 euro
)