Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI, RRUGA “FREDERIK SHIROKA”

Afer market Joena | 35 M2 | 32.000 Leke

35 M2, kati 1, 1 banjo, verande, gjendja: shume e mire, i sapo rregulluar.

Botuar më 09/08/2020
32.000 leke/muaj

TIRANE QENDER

Kryqesimi i rruges se barrikadave me rrugen e dibres | 76 M2 | 385.000 Euro

SHITET DYQAN NE,QENDER TE TIRANES ME SIPERFAQE 76-m2 ,DYQANI NDODHET SAKTESISHT NE KRYQESIMIN MES RRUGES SE BARRIKADAVE ME RRUGEN E DIBRES, DYQANI KA PAMJE TE TERE NGA,RRUGA KRYESORE(KOMPLET ME FASADE XHAMI ) DHE ESHTE I DHENE ME QERA TE SIGURT PER SHUME VITE.OBJEKTI ESHTE I RI DHE DYQANI ESHTE ME KUSHTE BASHKOHORE. CMIMI ESHTE Eurouro 385.000, 76 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
385.000,00 euro

KOMBINAT

Pallatet Derveni | 41 M2 | 61.500 Euro

Shes dyqan 41 m me dokumenta me banjo uje e drita 24 ore, 41 M2, 1 ambjent, 1 banjo, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
61.500,00 euro

YZBERISH

afer KMY-se, tek pallatet e reja | 68 M2 | 70.000 Euro

Shitet dyqan, 68 M2, kati 1, me hipoteke, dyqan i ri. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 09/08/2020
70.000,00 euro

OKAZION!!!! RR. LEONARD FRROKU

unaza e re, mbrapa karburant Kastrati, buze rruge, pallati Simekom | 150 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 150 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, i ri i sapo perfunduar me punime shume cilesore

Botuar më 09/08/2020
100.000 leke

RR. QEMAL STAFA , PRANE SHKOLLES SE KUQE

Rr. Qemal Stafa , prane Shkolles se kuqe | 105 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Dyqan me siperfaqe 105 m² bashke me garazhin me siperfaqe 24m², ne pallat te Ri, bosh, kati 0, tualet, orientim me diell., 105 M2, Property ID :4271432 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/08/2020
600,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

RRUGA G.W. Bush, | 50 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet, me kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 08/08/2020
400,00 euro

RRUGA DON BOSCO

Kompleksi fiori di bosco | 41 M2 | 1.000 Euro

Super ambient i pershtatshem per cdo tip aktiviteti!!! Dyqan, lokal, farmaci, klinike dentare dhe per shume biznese te tjera sepse ka ambientin brenda dhe ate te jashtem 100% per ta shfrytezuar!!!, 41 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Ju pres ta shikoni!!!

Botuar më 08/08/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

ne rruge kryesore, pa vajtur tek ura e Vasil Shantos, ne unaze | 28 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 28 M2, 1 banjo, i pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me hipoteke

Botuar më 08/08/2020
160.000,00 euro

TEK MEDRESEJA,

prane Argjendari Kashari, | 25 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, buze rruge, e restauruar

Botuar më 08/08/2020
50.000 leke
)