Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASTIR

prane vila L | 95 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek ndodhet ne zone te populluar i pershtatshem per cdo lloj biznesi privat ne pronesi te veten ka dhe 50 m 2 verande, 95 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
160.000,00 euro

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

pallat I vjeter | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqne, 30 M2, 1 banjo, e kompletuar, kati I.

Botuar më 25/02/2020
25.000 leke

RR. VANGJEL CAPO

tek rruga Ura | 90 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet dyqan, 90 M2, 1 ambjent, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, kati I, 4m aktualisht me qera. Ka funksionuar prej kohesh si dyqan furre buke. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me Hipoteke

Botuar më 25/02/2020
14.000.000 leke

ALI DEMI

ALI DEMI | 34 M2 | 75.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi prane shkolles Kushtrimi i Lirise SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore, eshte i mireorganizuar dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 75.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 34 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
75.000,00 euro

RR. "MIHAL GRAMENO", TEK TREGU ELEKTRIK,

pallati Rrapushit | 20 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, i pershtatshem per rrobaqepesi/riparime, zyre, etj

Botuar më 25/02/2020
10.000 leke

RR. FROSINA PLAKU

ish- Klubi Partizani, kompleksi Magnet | 63 M2 | 50.000 Euro

Shitet ose jepet me qera dyqan, 63 M2, 1 banjo, I pajisur me certifikate pronesie

Botuar më 25/02/2020
50.000,00 euro

FARMACIA 10

Ne Unaze, prane tregut te Medreses | 36 M2 | 69.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 36 M2, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
69.000 leke/muaj

RRUGA KOMUNA E PARISIT

tek lulishtja | 40 M2 | 800.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, i mobiluar, aktualisht lokal ne gjendje pune. Me hipoteke

Botuar më 25/02/2020
800.000,00 euro

RR. "KAVAJES",

mbrapa Ambulances nr. 9, | 23 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 23 M2, kati 2, i pershtatshem per zyre, magazine, etj

Botuar më 25/02/2020
15.000 leke

RR. E QELQIT KOMBINAT

Kompleksi Derveni, kulla 1 | 64 M2 | 70.000.000 Leke

Shitet dyqan ose jepet me qera. Cmimi i qerase 20.000 leke ndersa per shitje cmimi, 64 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2020
70.000.000 leke
)