Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “MUHAMET DELIU”, PRANE RESTORANT FRESKUT,

buze rruges kryesore | 100 M2 | 145000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. “Muhamet Deliu”, prane Restorant Freskut,, buze rruges kryesore, 100 M2, 145.000 euro
Përshkrim

Shitet Bar/Kafe - Piceri-Fast/Food (pula te pjekura), sip. brendshme 90m², me verande te shfrytezuyeshme, 100 M2, aktualisht ne pune, me klientelte dhe biznes te ngritur prj 2 vitesh. Me hipoteke. Çmimi shitjes objektit

145.000,00 euro

Botuar më 13/10/2019

Telefon
)