Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA AMBJENT 60M2, RRUGA IBRAHIM RUGOVA ,

tek minibashkia 5 | 60 M2 | 800 Euro

Me siperfaqe 60m2. Kati i 2 Organizohet: •Open Space• me pllaka•1 tualet• ndare ne 2 ambjente te brendshme Ofrohet:• Open Space•zone e qete dhe e mire•me pllaka•NE Gjendje Shume Te Mire dyqaniCmimi : 800euro /Total ne muaj + 1 muaj garanci. ID KD 052, 60 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
800,00 euro/muaj

NE UNAZE

PERBALLE MONDIALIT | 60 M2 | 157.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, me fasade xhami 4.5m, dhe lartesi 5 m

Botuar më 04/03/2021
157.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

ne rruge kryesore | 64 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 04/03/2021
190.000,00 euro

RRUGA KODRA E DIELLIT

Prane kopshtit botanik | 30 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan, 30 M2, kati 1, buze rruges me banje me ballkon

Botuar më 04/03/2021
45.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Ambasades Amerikane | 82 M2 | 1.000 Euro

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepen me qera 2 ambiente per Dyqane/Zyra te tipologjive te ndryshme tregtare, bosh, me siperfaqe 82 m² secila, kati i pare dhe i 2. Zyrat jane open space, posedojne tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, te shtruara totalisht me parket. Secili kat jepet me qera 1000 Euro ne muaj.Jepet me qera 1000 Euro ne muaj., 82 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
1.000,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA 40M2 STADIUMI DINAMO

Rr Grigor Heba | 40 M2 | 30.000 Leke

Me siperfaqe 40m2. Kati 0Organizohet: •OPEN SPACE • BOSH•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•BOSH • ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme •me PllakaCmimi : 30000 leke 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 049, 40 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
30.000 leke/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA 35M2 RR DURRSIT

afer Qmal Stafes | 35 M2 | 50.000 Leke

Me siperfaqe 35m2. Kati -1 Organizohet: •OPEN SPACE • BOSH•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•BOSH • ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme •me PllakaCmimi : 50000 leke 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 048, 35 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
50.000 leke/muaj

SHITET DYQAN TEK BULEVARDI ZOGU I PARE,

prane foto Rrelit. | 41 M2 | 230.000 Euro

Me siperfaqe 41 m2 kati i pare.Organizohet: •open space•1 tualet Ofrohet:• bosh/ i pa mobiluar •i shtruar me parket•me punime cilesore•me arredim bashkekohor•zone e populluar•me dokumenta te rregullta hipotekoreI pershtatshem per cdo lloj bisnesi.Cmimi : 230.000 Euro/Total ID KT 080, 41 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
230.000,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO NE ASTIR

prane 2 rrotontove | 50 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qira dubleksi per biznes me siperfaqe 50m2 ne nje zone te mir te Tiranes. Ofrohet per biznese te ndyshme si farmaci me klientel te ngrejtur, parukeri, kozmetik, berber, etj.Cmimk:50.000ALL i negocjudhem, 50 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
50.000 leke/muaj

RR. "DURRESIT",

buze rruges kryesore | 20 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, 1 banjo, me fasade xhami, me hipoteke. Aktualisht e dhene me qera Shitet

Botuar më 04/03/2021
135.000,00 euro
)