Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 15/10/2019
2.000,00 euro

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 10/10/2019
278.400,00 euro

OKAZION!!! POSHTE TV. KLAN, RR. "HYSEN XHURA",

ne rruge kryesore, | 73 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera Bar "Berden", sip. brendshme, 73 M2, mobilim dhe arredim lux + ambient te jashtem me gjelberim 200m². Me çertifikate pronesie lokali+ambienti jashtem. Çmimi

Botuar më 18/10/2019
80.000 leke

RRUGA DURRESIT

ne rruge kryesore | 64 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 17/10/2019
190.000,00 euro

SIPER PALLATIT ME SHIGJETA

perballe hotel Hilton, tek ura e Re | 52 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 52 M2, kati 1, me tualet, me sip. te jashtme para dhe mbrapa ambjentit qe e ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht ne funksion si dyqan bojerash

Botuar më 17/10/2019
60.000 leke

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

ne Unaze | 30 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan, 30 M2, aktualisht funksionon prej 20 vjetesh sallon bukurie (parukeri, estetike, thonje, masazhe).

Botuar më 17/10/2019
110.000,00 euro

RRUGA DERVISH HEKALI

tek rotondo e pare e rruges transballkanike, 2 pallate pasi futesh ne rrugen dervish hekali, rreth 70m pas karburant kastratit | 42 M2 | 27.000 Euro

Shitet dyqan, 42 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2019
27.000,00 euro

TEK ROTONDO E PARE E RRUGES TRANSBALLKANIKE, 2 PALLATE PASI FUTESH NE RRUGEN DERVISH HEKALI

rreth 70m pas karburant kastratit | 42 M2 | 20.000 Leke

Ambient per zyra ose dyqan, sh i pershtatshem per klinike dentare stomatologjike. Kati 2. Pallat i ri, 42 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2019
20.000 leke/muaj

ZOGU I ZI

Perballe Ring Center, tek stacioni i autobuzit | 66 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient 66 m2,i pershtatshem per zyra,parukeri,estetike,klinika,bar kafe,etj.Aktualisht salle lojrash ., 66 M2

Botuar më 17/10/2019
500,00 euro/muaj

BLV GJERGJ FISHTA

mbi Conad-in | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 17/10/2019
25.000 leke

RR. "FORTUZI",

buzerruges | 20 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2, kati 1, 1 banjo, bodrum, me oborr perpara. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 17/10/2019
400,00 euro

RR. TEODOR KEKO

perballe me karburant Kastrati, ngjitur me dyqanin OZONE | 124 M2 | 250.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, 124 M2, kati 1, me dokumenta te rregllta. 2 fasada xhami, ambjenti eshte i punuari i gjithi me gips. Ka funksionuar si dyqn me fustane nusesh

Botuar më 17/10/2019
250.000,00 euro
)