Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. MIKEL MARULI

NGJITUR ME QENDREN SHENDETESORE, UNAZA E RE | 45.5 M2 | 47.500 Euro

Shitet dyqan, 45.5 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 25/09/2020
47.500,00 euro

MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYR | 40 M2 | 80.000 Leke

Jepet ambient per biznes. Ndodhet ne hyrje te rruges Myslym Shyri buze rruge.Me siperfaqe 40m2 kati 0Organizohet: • Sall e madhe •1 Tualet •1 Magazin Ofrohet:• Ne kushte te miraCmimi: 800 All (Diskutueshem), 40 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2020
80.000 leke

KOMBINAT

Pallatet Derveni | 41 M2 | 61.500 Euro

Shitet dyqan me dokumenta me banjo uje e drita 24 ore, 41 M2, 1 ambjent, 1 banjo, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2020
61.500,00 euro

LAPRAKE,

prane portes se Spitalit Ushtarak, buze rruge | 170 M2 | 1.500 Euro

Me qera Hotel Shqiponja, 170 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me 17 dhome me tualet brenda, Hoteli eshte dy katesh me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme

Botuar më 26/09/2020
1.500,00 euro

RR. KAVAJES MBRAPA BIG MARKET

Rr. Kavajes mbrapa Big Market | 24 M2 | 39.000 Euro

Shitet dyqan Rr. Kavajes mbrama Big MarketKati 1 pallat i ri?Me certifikate pronesieSip 24m²Cmimi 39.000€Ndodhet ne gjendje shume te mire, i rikonstruktuarKa vendodhje shume te mire, ne zone te kerkuar dhe te populluar I pershtatshem per: dyqan ushqimor/veshmbathje, zyre imobiliare/udhetimesh, parukeri, kancelari, farmaci etj, 24 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 26/09/2020
39.000,00 euro

PRANE SHKOLLES 1 MAJI, ALI DEMI

Prane shkolles 1 Maji, Ali Demi | 20 M2 | 40.000 Euro

Shitet market ne Ali DemiPrane Shkolles ''1Maji''Sip 20m²Cmimi 40.000€ i diskutueshemMe certifikate pronesieBiznesi ka 9 vite qe funksionon i tille, ka klientele te rregullt. Ka xhiro ditore te kenaqshme 20.000-30.000 mije leke te reja Ndodhet ne kat te 1 te nje pallati ekzistuesNdodhet ne zone shume te mire, te populluar afer shkolles kjo sjell te ardhura te mira, 20 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 26/09/2020
40.000,00 euro

TEK BLLOKU

ne nje nga rruget me te frekuentuara | 35 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient biznesi i pershatshem per dyqan, ose per aktivitete te ndryshme biznesi, ka akses me rrugen kryesore dhe fasade xhami me mundesi reklamimi, ndodhet ne katin 0, me 3 shkalle zbritese., 35 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2020
600,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Drejtoria e Policise | 20 M2 | 70.000 Euro

Shitet dyqan prane Rr. Myslym Shyri , prane qendres se Tiranes te kryqezimi me Drejtorine e Policise. Dyqani ndodhet ne katin e 1 ne godine te re dhe ka nje lartesi prej 4.8 m dhe mund te pershtatet lehtesisht ne dy kate. I pershtatshem per zyra, dyqane, parukeri, studio etj., 20 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 26/09/2020
70.000,00 euro

NGJITUR ME GJIMNAZIN PETRO NINI

jepet | 5 M2 | 22.000 Leke

Dyqan me qera, 5 M2

Botuar më 26/09/2020
22.000 leke

RR.ASIM VOKSHI

tek Dervish Hatixheja | 53 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan, 53 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, aktualisht fruta-perime, me hipoteke

Botuar më 26/09/2020
200.000,00 euro

RR. "SHYQYRI ISHMI",

mbrapa shkolles 1 Maji | 55 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 55 M2

Botuar më 26/09/2020
28.000 leke
)