Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 21/10/2019
1.000,00 euro/muaj

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 20/10/2019
278.400,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 15/10/2019
2.000,00 euro

RR. “ALI DEMI”, PERBALLE ISH LOKAL PIRRO MANIT,

ne zone shume te mire | 51 M2 | 73.000 Euro

Shitet ambient, 51 M2, ka funksionuar si Klinike Gjinekologjike, kompletuar totalisht, i ndare ne 3 ambiente, tualet. Me hipoteke.

Botuar më 23/10/2019
73.000,00 euro

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj

Botuar më 23/10/2019
55.000,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

buze rruge | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 22/10/2019
15.000 leke

RRUGA E KAVAJES

500m poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 linear, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, kredi, etj)

Botuar më 22/10/2019
175.000,00 euro

NE RRUGEN E “KAVAJES”

PRANE ISH-SAMSUNGUT | 120 M2 | 180.000 Euro

Ambient gjysem bodrum. Me hipoteke, 120 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
180.000,00 euro

NE RRUGEN E “KAVAJES”

PRANE ISH-SAMSUNGUT | 82 M2 | 250.000 Euro

Shitet dyqan, kati 1. Me hipoteke, 82 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
250.000,00 euro

RRUGA “ELBASANIT”

30 M NGA AMBASADES AMERIKANE | 97 M2 | 205.000 Euro

Dyqan/Ambient tregtar i ri ne shitje me+ banjo, kati +1, buze rruges me vizibilitet te larte i pershtatshem per sherbime te ndryshme si klinike dentare, zyra, etj. Parkim ne shitje me cmimin 22,000 Euro. Ndertimi eshte parashikuar te mbaroje brenda Mars 2019. Sip. neto, 97 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
205.000,00 euro

UNAZE E RE TIRANE

Rruga Milto Sotir Gurra | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 22/10/2019
25.000 leke/muaj

NE FILLIM TE RRUGES SE DURRESIT

buze rruge | 87.5 M2 | 481.250 Euro

Shitet dyqan luksoz ,me fasade xhami mbi 15 m ne rruge kryesore.Mund te ndahen ne dy dyqane(87.5 m2 secili).Mund te shitet ne dy pjese.Me punime moderne,teper cilesore.Aktualisht me qera (4.5 milion/muaj).Me dokumentacion te rregullt hipotekor. E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora", 87.5 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/10/2019
481.250,00 euro

BUZE RRUGES "MYSLYM SHYRI"

prane kinema Dajtit | 80 M2 | 560.000 Euro

Shiten dy dyqane (80 dhe 90 m2).Me fasade buze rruge.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 80 M2

Botuar më 22/10/2019
560.000,00 euro
)