Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FIER,

Rr. “Kastriot Muço”, ne qender te qytetit | 84 M2 | 70.000 Euro

Me fasad xhami nga rruga kryesore, shitet ose jepet me qera dyqan, 84 M2, me hipoteke...

Botuar më 18/03/2019
70.000,00 euro

RR. “DURRESIT”, P. 79,

ne hyrje te rruges se Ambasadave (pallati i hotel Koloseut), ne krah te bar kafe embeltore | 40 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, I pershtatshem per biznese te ndryshme si: Avokati, mjek, laborator dentar, etj.

Botuar më 26/03/2019
40.000 leke

BUZE RRUGES "MUHAMET GJOLLESHA"

prane Diplomat 1, ne nje pallat te ri, | 155 M2 | 806.000 Euro

Shiten dy ambinte biznesi sebashku siper njeri tjetrit, me fasad xhami 15m secili kate, sip.150m² (kati 2), lartesia 4m dhe me cmim 2000 Euro/m² si dhe shitet ambient, 155 M2, ambjent gatimi, kati I, lartesi 5m. Me fasade 15m. Aktualisht ne qera 4300 Euro ne muaj. Cmimi i shitjes kati 1 shitet

Botuar më 26/03/2019
806.000,00 euro

OFERTE SPECIALE!

10m afer kryqezimit te Selvise, sa kalon Fondacionin Besa | 170 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 170 M2, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktivitet. Whatsup kontakt 00393331566852 ose kontakt ne numrat e tjere te telefonit

Botuar më 26/03/2019
90.000 leke

RRUGA ELBASANIT,

PRANE MULLIT TE VJETER | 46 M2 | 400 Euro

Jepet me qera, 46 M2, kati 1, ndertim i ri

Botuar më 25/03/2019
400,00 euro

RR. TEK ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

BLV Gjergj Fishta | 40 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, i pershtatshem per zyre

Botuar më 25/03/2019
40.000 leke

RR. “DURRESIT”

prane Ministris se Arsimit | 175 M2 | 950.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruges kryesore, me fasad xhami 14m gjatesi, I rikonsruktuar totalisht me me kushte bashkohore te kohes, sip., 175 M2, (mund te shitet edhe gjysma e ambjentit), me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 25/03/2019
950.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Qendres Globe, brenda Kompleksit Orion | 25 M2 | 37.500 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, 1 banjo, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/03/2019
37.500,00 euro

TEK BRRYLI, BUZE RRYGE KRYESORE,

ne zone te mire | 52 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan me fasade xhami (aktualisht lokal), 52 M2, me hipoteke. Aktualisht i dhene me qera 60.000 leke/muaj. Çmimi

Botuar më 25/03/2019
165.000,00 euro

UNAZA E RE

pallati " ina 2004 " nr 1 ,100 metra permbi karburant kastratin | 45 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 45 M2

Botuar më 25/03/2019
90.000,00 euro

KONGRESI MANASTIRIT

tek Pediatria, ngjitur me kliniken La Vita | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, pershtatet per biznese te ndryshme

Botuar më 25/03/2019
28.000 leke