Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

perballe Farmaci Florit, bulevardi Kashar | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, bosh, gjendja: e re, Ambjenti eshte i ri, i pa perdorur me pare

Botuar më 17/06/2019
110.000,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

AFER KOMPLEKSIT CABEJ | 55 M2 | 41.250 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: shume e mire, mundesi per 2-kate

Botuar më 17/06/2019
41.250,00 euro

FIER, PAS GJIMNAZIT TE RI

Unaza Skenderbeu, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera market, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, me artikuj te perzier i kompletuar me frigorifera e vitrina aktualisht ne pune.

Botuar më 17/06/2019
15.000 leke/muaj

FIER

prane gjimnazit te ri dhe unazës, buze rrugës Andon Doro | 40 M2 | 30.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, oborr rreth 180 m² me peme, i rrethuar

Botuar më 17/06/2019
30.000,00 euro

MBRAPA PEDIATRISE,

jo ne rruge kryesore, | 20 M2 | 25.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, me banjo dhe qepen me vehte, me hipoteke.

Botuar më 17/06/2019
25.000,00 euro

RR. "MUHAMET GJOLLESHA",

tek Zogu I zi, buze rruge, ne unaze | 70 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, ambient bashkohor, kondicioner, aspirator. Aktualisht ne pune si dyqan bojrash. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/06/2019
60.000 leke

RR. "MUHAMET GJOLLESHA",

tek Zogu I zi, buze rruge, ne unaze, | 65 M2 | 162.500 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, 1 banjo, ambient bashkohor, kondicioner, aspirator. Aktualisht ne pune si dyqan bojrash. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me hipoteke.

Botuar më 17/06/2019
162.500,00 euro

KOMUNA E PARISIT

tek lulishtja | 60 M2 | 88.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2

Botuar më 17/06/2019
88.000,00 euro

RRUGA SHYQYRI ISHMI

mbrapa shkolles "1 Maji" | 28 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 28 M2, kati 1, 1 banjo, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe magazine

Botuar më 17/06/2019
15.000 leke

TEK BRRYLI,

prane pallatit bardh e blu, | 56 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 56 M2

Botuar më 17/06/2019
20.000 leke