Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISH

afer KMY-se, tek pallatet e reja | 68 M2 | 70.000 Euro

Shitet dyqan, 68 M2, kati 1, me hipoteke, dyqan i ri. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 09/08/2020
70.000,00 euro

OKAZION!!!! RR. LEONARD FRROKU

unaza e re, mbrapa karburant Kastrati, buze rruge, pallati Simekom | 150 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 150 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, i ri i sapo perfunduar me punime shume cilesore

Botuar më 09/08/2020
100.000 leke

RR. QEMAL STAFA , PRANE SHKOLLES SE KUQE

Rr. Qemal Stafa , prane Shkolles se kuqe | 105 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Dyqan me siperfaqe 105 m² bashke me garazhin me siperfaqe 24m², ne pallat te Ri, bosh, kati 0, tualet, orientim me diell., 105 M2, Property ID :4271432 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/08/2020
600,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

RRUGA G.W. Bush, | 50 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet, me kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 08/08/2020
400,00 euro

RRUGA DON BOSCO

Kompleksi fiori di bosco | 41 M2 | 1.000 Euro

Super ambient i pershtatshem per cdo tip aktiviteti!!! Dyqan, lokal, farmaci, klinike dentare dhe per shume biznese te tjera sepse ka ambientin brenda dhe ate te jashtem 100% per ta shfrytezuar!!!, 41 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Ju pres ta shikoni!!!

Botuar më 08/08/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

ne rruge kryesore, pa vajtur tek ura e Vasil Shantos, ne unaze | 28 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 28 M2, 1 banjo, i pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me hipoteke

Botuar më 08/08/2020
160.000,00 euro

TEK MEDRESEJA,

prane Argjendari Kashari, | 25 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, buze rruge, e restauruar

Botuar më 08/08/2020
50.000 leke

MBRAPA SHKOLLES BASHKUAR, PERBALLE KARBURANTIT,

tek Oxhaku | 72 M2 | 158.400 Euro

Shiten 2 dyqane dhe garsoneire, sip. totale, 72 M2, kati 1, te mobiluara, dhe kompletuara. Me hipoteke.

Botuar më 08/08/2020
158.400,00 euro

RRUGA MINE PEZA

PERBALL RAJONIT NR 3 | 38 M2 | 87.000 Euro

Shitet dyqan njesi me certifikat pronesie, 38 M2, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 07/08/2020
87.000,00 euro

RR. "DURRESIT", PERBALLE HOTEL COLOSEUT, TEK BLLOKU AMBASADAVE,

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, buze rruge | 80 M2 | 1 Leke

Jepen me qera 2 dyqane ngjitur me njera tjetren, sip. 30m² dhe, 80 M2, ambiente te rregulluara, me punime cilesore. Te pershtatshem per çdo lloj biznesi. Çmimi 500 Euro dhe

Botuar më 07/08/2020
1 leke
)