Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

QYTET STUDENTI

KOMERCIAL NE QYTET STUDENTI | 135 M2 | 500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
QYTET STUDENTI, KOMERCIAL NE QYTET STUDENTI, 135 M2, 500 euro
Bosh
Përshkrim

Ne Qytet Studenti, rruga Pjeter Budi, jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 130 m2 , perfshire dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e 1 ne nje ndertim te ri., 135 M2, bosh

500,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon
Email