Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRUJE RRUGA E KALASE

Ngjitur pazarit te vjeter Kruje | 410 M2 | 3 Euro

Shiten ambiente dyqanesh me hipotekeSiperfaqja e ndertimit 210m2 + 200m2 shesh i lire me te drejte zgjerimi nga ana jug lindore me gjith plan projekti per katin e dyte dhe te treteNe rrugen kryesore 50 m larg Kalase, 410 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 3 banjo, tarrace, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Leje per shtim katesh

Botuar më 03/04/2020
3,00 euro

RR.E QELQIT

pallatet Derveni, Kombinat | 45 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, 1 ambjent, 1 banjo, mundesi shitje, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 03/04/2020
17.000 leke/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

tek Bar Ikona | 157 M2 | 220.000 Euro

Shitet dyqan, 157 M2, kati 1, 1 banjo, bodrum, bosh

Botuar më 02/04/2020
220.000,00 euro

OKAZION!! UNAZE E RE, BUZE RUGES KRYESORE,

pallati i Big Market, | 70 M2 | 83.000 Euro

Shitet ambient biznesi, 70 M2, kati II, aktualisht me qera me kontrate 5 vjecare 40.000 leke ne muaj. Me hipoteke te rregullt. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose WhatsApp ne:

Botuar më 02/04/2020
83.000,00 euro

RRUGA 4 DËSHMORËT , 93

100 metra mbi gjimnazin partizani. | 25 M2 | 2.500 Leke

Dyqani ndodhet buzë rruges., 25 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, depo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/04/2020
2.500 leke/muaj

RR. FROSINA PLAKU

ish- Klubi Partizani, kompleksi Magnet. | 63 M2 | 50.000 Euro

Shitet ose jepet me qera dyqan., 63 M2, 1 banjo, I pajisur me certifikate pronesie.

Botuar më 01/04/2020
50.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Buze rruges kryesore prane 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 linear, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, kredi, etj)

Botuar më 31/03/2020
175.000,00 euro

RRUGA E TEGUT

Sauk, shitet godine tre kateshe | 165 M2 | 250.000 Euro

Budrum kati I, kati II dhe kati III, 165 M2, me leje ndertimi, me certifikate pronesie. Me oborr perpara.

Botuar më 31/03/2020
250.000,00 euro

NE HYRJE TE BLLOKUT

perballe Junes | 50 M2 | 850 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 27/03/2020
850,00 euro

RR. “KAVAJES”, TEK 21 DHJETORI,

buze rruge kryesore | 45 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, me fasade xhami, totalisht i rikonstruktuar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 27/03/2020
90.000 leke
)