Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE GJYKATES SE RRETHIT

ne pallat te ri | 40 M2 | 105000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Prane Gjykates se Rrethit, ne pallat te ri, 40 M2, 105.000 euro i padiskutueshem
Përshkrim

Shitet dyqan i Ri i dhene me qera te mire si zyre,eshte me certifikate pronesie njesi, kati i pare,buze rruge,me fasade xhami ,cepen ,punime cilesore dhe gipsi.Shitet 105.000 Euro,i padiskutueshem, 40 M2

105.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)