Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARDHYL", PRANE RAIFAISEN BANK,

perballe ish Rozafes, buze rruge kryesore | 50 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 50 M2, kati 1, 1 banjo, (nivel me trotuarin), (aktualisht i...

Botuar më 15/07/2019
175.000,00 euro

RR. "ELBASANIT", PERBALLE 7 XHUXHAVE,

tek mulliri vjeter | 46 M2 | 400 Euro

Jepet me qera, 46 M2, 1 banjo

Botuar më 18/07/2019
400,00 euro

RR. “ALI BAUSHI”,

perballe spitalit te femijeve | 70.5 M2 | 200.000 Euro

Shitet ap., 70.5 M2, kati 1, kati I ne pallat ekzistues, me hipoteke. I pershtatshem per biznes privat.

Botuar më 18/07/2019
200.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

tek Kompleksi Delijorgji | 68 M2 | 1.200 Euro

Jepet dyqan me qira tek Kompleksi Delijorgji, prane ures se re. Dyqani ndodhet buze rruge, kati 0, me vetrate xhami 7m dhe me hapesire te brendshme 68m2. Investimi do te behet ne varesi te kerkeses. Qiraja mujore 1.200€. Nr. Kontakti : 068 908 9655, 68 M2, 1 banjo

Botuar më 18/07/2019
1.200,00 euro

RR. “MYSLYM KETA”,

tek Kafja Rremes | 58 M2 | 290 Euro

Jepen me qera 2 dyqane 62 dhe, 58 M2, me tualet. Te pershtatshem per biznese te ndryshme. Çmimi per secilin dyqan

Botuar më 18/07/2019
290,00 euro

BLLOK,

rr. “Vaso Pasha” | 80 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, I pershtatshem per zyre juridike, qender interneti, imobiliare, kontabiliteti, dyqan mishi, ushqimore, pastrim kimik, etj

Botuar më 18/07/2019
90.000 leke

TEK BRRYLI

pa shkuar tek Restorant Triss | 45 M2 | 95.000 Euro

Shitet dyqan pallat i ri, kati 0, lartesi 4 m, 45 M2, me dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 18/07/2019
95.000,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

shitet | 50 M2 | 400.000 Euro

Dyqan, 50 M2, kati 1

Botuar më 18/07/2019
400.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek pallati me shigjeta | 30 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke

LAPRAKE, RR."VANGJEL NOTI"

150m larg nga Akademia e Biznesit, buze rruges kryesore | 220 M2 | 380 Euro

Jepet me qera ambjent 2-katesh, 220 M2, 3 banjo, oborr rreth 40m², ballkon 25m². i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambient i rregulluar, uje dhe drita 24h.

Botuar më 18/07/2019
380,00 euro

RR. “PJETER BUDI”

p.62, prane Ambasades Amerikane | 32 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 32 M2, kati I, buze rruges kryesore, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Totalisht I rregulluar

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke