Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 09/07/2018
230.000,00 euro

RR. "HOXHA TAHSIM"

perballe Frides | 35.4 M2 | 123.900 Euro

Shitet dyqan, godine 1 kateshe, 35.4 M2, me hipoteke trrualli dhe ndertese.

Botuar më 17/07/2018
3.500,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

perballe policise bashkiake, dhe Auto Kadiut | 10 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan dubleks, pjesa e poshtme 18m² dhe pjesa lart, 10 M2, 2 ambjente, kati 1, gjendja: shume e mire, aktualisht funksionon si lokal

Botuar më 16/07/2018
55.000,00 euro

RRUGA PERLAT REXHEPI

Perballe CBA Bank | 18 M2 | 36.000 Euro

Shitet nje dyqan i vogel. Perfekt per zyre, 18 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
36.000,00 euro

TIRANE

00 m në lindje të sheshit “Skënderbej” | 100 M2 | 400.000 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, kati 3

Botuar më 16/07/2018
400.000,00 euro

RR."ALI DEMI"

100m mbi shkollen 1 Maji, buze rruge | 40 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, + bodrum 30m²

Botuar më 16/07/2018
45.000 leke

RRUGA SULEJMAN DELVINA

mbas sahatit te Stadiumit Dinamo, | 97 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 97 M2, me oborr 70 m2. Ne rruge kryesore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, (bar kafe, restorant, klinike dentare, laborator, etj).

Botuar më 16/07/2018
600,00 euro/muaj

KRYQEZIMI I RRUGES QEMAL STAFA

ME RRUGEN "BARDHYL" | 60 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan me dokumenta, 60 M2, aktualisht i dhene me qera. Shitet ose kembehet me ap. 2+1. Çmimi

Botuar më 16/07/2018
135.000,00 euro

RR. “KAVAJES”

qendra Condor Center | 42 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, brenda ne qendren Condor, 42 M2, kati 2, Ka funksionuar si dyqan per disa vite ose per zhvillim aktiviteti Call Center. I pershtatshem per zyra ose ambiente biznesi. Perfshire dhe shpenzimet e administrimit te qendres

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke/muaj

NE UNAZE, KRYQEZIMI SHKOLLES CAJUPI

rruga Bardhyl, perballe me raiffaisen | 23 M2 | 400 Euro

Ne Rrugen Bardhyl, ne Unazen e Tiranes jepet me qira njesi sherbimi me nje siperfaqe prej 22 m2. Njesia ka nje vendodhje shume te mire, buze Unaze dhe me vizibilitet shume te madh, me fasade per reklamim, e cila te ofron avantazh per te zhvilluar nje aktivitet te suksesshem Eshte perdorur per nje kohe te gjate si dyqan ushqimore por mund te perdoret per njesi te tjera si: berber, byrektore, ushqim, 23 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
400,00 euro/muaj

KOMBINAT

Rr."Thoma Koxhaji", buze rruges kryesore | 46 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 46 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, kend 3 faqe xham,hapesire te bollshme perpara

Botuar më 16/07/2018
20.000 leke