Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN ME QERA NE RRUGEN NAIM FRASHERI PRANE BLLOKUT AMBASADAVE NE TIRANE (ID 4271683)

Ne Rrugen Naim Frasheri, afer me Bllokun e Ambasadave | 73 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, buze rruge, siperfaqe 73 m², kati perdhe, organizohet ne 3 ambiente, tualet. I pershtatshem per rrobaqepsi, parukeri dhe cdo lloj biznesi.Preferohet 3 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci. Jepet me qera 450 euro., 73 M2, Property ID : 4271684 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
450,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE COLOSSEO NE TIRANE (ID 4171281)

Rr. Durresit, afer Colosseo | 85.5 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, e ndare ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85.5 m², tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shitet 120.000 Euro, 85.5 M2, Property ID : 4171281 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
120.000,00 euro

DYQAN ME QERA RR. E DURRESIT NE TIRANE (ID 4271621)

Rr. Durresit, afer Colosseo, | 85 M2 | 550 Euro

Jepet me qera dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, mundesi ndarje ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85 m², kati 0, tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Jepet me qera 550 Euro., 85 M2, Property ID : 4271621 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
550,00 euro

DYQAN ME QERA NE KOMBINAT PRANE KOMISARIATIT NR 6 (ID 4271686)

Ne Kombinat prane Komisariatit nr 6 | 110 M2 | 770 Euro

Jepet me qera Ambjent open space, Me Siperfaqe 110 m² , Kati Perdhe, Fasade Xhami 7.5 m, Buze rruge, i pershtatshem per ambjent tregtar, zyre, klinike etj. Cmimi 770 Euro, 110 M2, Property ID : 4271686 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
770,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES (ID 4171173)

Rruga e Kavajes, | 40 M2 | 62.000 Euro

Shitet Dyqan, bosh, kati perdhe, me siperfaqe 40 m² (me hipoteke), me 2 vertrata xhami, mundesi reklamimi, tualet.Shitet 62.000 euro., 40 M2, Property ID : 4171173 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
62.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE PALLATEVE AGIMI(ID 4271684)

Ne zonen e Bllokut prane pallateve Agimi | 100 M2 | 800 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqe 100 m², 1 ambient open space, jepet bosh, buze rruge, gjysme bodrum, me aspirim, tualet.Cmimi 800 euro(i diskutueshem), 100 M2, Property ID : 4271684 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
800,00 euro

PERBALLE HOTEL MONDJALIT

buze rruges kyesore, | 59 M2 | 175.000 Euro

Ne pallat te ri,me sip 59m,me hipoteke te rregullt,eshte me qera per momentin,me fasade prej 5m., 59 M2

Botuar më 29/11/2021
175.000,00 euro

OKAZION KLERINGU, SHITEN 9 DYQANE TEK DOGANA PRANE ISH – SHESHIT SHQIPONJA NE TIRANE (ID 4171300)

Tek Dogana afer ish-Sheshit Shqiponja | 30.9 M2 | 61.800 Euro

Shiten 9 dyqane ne pallat te Ri, (ne proces karabinaje) me kontrate porosie, kati 0 (perdhe), fasade xhami, e gjithe kati eshte orientuar ne biznes, shiten 2000 Euro/m², perkatesisht : 6 – dyqan 30.9 m², 1 tualet, total 61.800 Euro, 30.9 M2, Property ID : 4171300 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
61.800,00 euro

SHITET DYQAN RRUGA FORTUZI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4171274)

Rruga Fortuzi, | 55 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe totale 55 m², buze rruge, fasade xhami, tualet, shume i pershtatshem per zyre avokatie, parukeri, kancelari. Cmimi 165000 euro., 55 M2, Property ID : 4171274 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
165.000,00 euro

DYQANE NE SHITJE - MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 44 M2 | 350.000 Euro

Tek Myslym Shyri shitet Dyqan me siperfaqe 44m², ne certifikate pronesie 38 m2 aktualisht i dhene me qera 1100 euro ne muaj neto.Çmimi : 350.000 €. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit, 44 M2, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 29/11/2021
350.000,00 euro
)