Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 15/10/2019
2.000,00 euro

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 10/10/2019
278.400,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

prane kinema Dajtit, buze rruges kryesore | 90 M2 | 585.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, Dyqani eshte me kontrate qeraje dhe pagese 1500 euro/muaj.

Botuar më 19/10/2019
585.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

Prane kinema Dajti, ne rruge kryesore | 80 M2 | 520.000 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, me kontrate qeraje dhe cmim 1300 euro/muaj.

Botuar më 19/10/2019
520.000,00 euro

RR.FERIT XHAJKO

MBRAPA RESTORANT DURRESIT | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, kati 1, bosh, pershtatet per biznese/aktivitete te ndryshme

Botuar më 18/10/2019
15.000 leke

ISH KINEMA "17 NENTORI"

Prapa 15-kateshit, te Galeria | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan ose ambient, 90 M2, 2 banjo, kati II i kompleksit te dyqaneve, pa ndarje

Botuar më 18/10/2019
450,00 euro

DURRES

perballe me stacionin e trenit | 34 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan, 34 M2, buze rruge, me dokumenta te rregullta, me oborr perpara

Botuar më 18/10/2019
55.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

ne hyrje | 105 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, 105 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 18/10/2019
50.000 leke/muaj

RR. ZEF JUBANI

pallati Merkaj | 32 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat ri, 32 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, por me shume per zyra, dentist ose farmaci

Botuar më 18/10/2019
250,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore | 46 M2 | 210.000 Euro

Shitet dyqan kati I, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, 46 M2, aktualisht me qera me kontrate afatgjate.

Botuar më 18/10/2019
210.000,00 euro

UNAZE E RE

Astir, rruge Kryesore | 77 M2 | 138.000 Euro

Shitet dyqan me sip. 77 m2 në Unaze te Re, Astir. E ndodhur ne pozicion strategjik te zones, dyqani ka tualet dhe fasade xhami me pamje nga rruga. Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme. Disponon Hipoteke., 77 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/10/2019
138.000,00 euro

RR."ALI DEMI"

Perballe Fushes se Ali Demit | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 18/10/2019
12.000 leke/muaj
)