Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 10/10/2019
278.400,00 euro

RR NIKOLLA JARGO

Ish ekspozita Shqiperia Sot | 16 M2 | 40.000 Euro

Dyqan ne qender , i pershtatshem per zyre, 16 M2, 2 ambjente, totali i kateve 8, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 14/10/2019
40.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave, prane Condor Center | 75 M2 | 105.000 Euro

Shitet ambient i ndare ne 2 dyqane nga 37m²/secila, sip. totale, 75 M2, me hyrje uje dhe drita me vehte, tualet secili dyqan. Me hipoteke, çertifikate pronesie. Aktualisht te dhena me qera 25.000 leke/muaj secili te cilen e perfiton bleresi

Botuar më 14/10/2019
105.000,00 euro

RR. "VASO PASHA",

tek Garda | 17 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 17 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 14/10/2019
15.000 leke/muaj

RRUGA BARDHYL

afer farmacise Alketa, ne rruge kryesore, ngjitur me parukeri Ledi, Unaze | 18 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, aktualisht eshte i lire

Botuar më 14/10/2019
29.000 leke

TEK GARDA, NE HYRJE TE LIQENIT ARTIFICIAL

rruga lidhja prizrenit, afer Tirana Bank, | 30.5 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30.5 M2, kati 1, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Kontakti ne viber dhe whats'App

Botuar më 14/10/2019
40.000 leke

RR. PANAJOT PANO

Yzberisht | 12 M2 | 4.000 Leke

Jepet me qera ose shitet dyqan, 12 M2, shitet 6000 Euro i diskutueshem. Qeraja

Botuar më 14/10/2019
4.000 leke

RRUGA SHYQYRI ISHMI

mbrapa shkolles "1 Maji" | 28 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 28 M2, kati 1, 1 banjo, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe magazine

Botuar më 14/10/2019
15.000 leke

RR."PETRO KORCARI"

tek keshi | 30 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan, 30 M2, me kamera, sistem alarmi, qepen me pult. I pershtatshem per zyre

Botuar më 14/10/2019
250,00 euro

RR. HAXHI SINA

midis shkolles Kuqe dhe gjimnazit Partizani | 22 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 22 M2, 1 banjo, gjendja: e re, i pershtatur per rrobaqepsi, parukeri, mundesi dubleksi

Botuar më 14/10/2019
25.000 leke/muaj

RR. "DURRESIT",

mbrapa ambasades Jugosllave, ngjitur me kopeshtin nr 8 | 18 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 18 M2, 1 banjo, aktualisht dyqan çantash. Me hipoteke.

Botuar më 14/10/2019
60.000,00 euro
)