Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore, e gjitha e asfaltuar | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 30/06/2020
1.000,00 euro/muaj

KOMPLEKSI MAGNET

RR. FROSINA PLAKU | 63 M2 | 50.000 Euro

Shitet ose jepet me qera dyqan., 63 M2, 1 banjo, I pajisur me certifikate pronesie., 63 M2, 1 banjo

Botuar më 09/07/2020
50.000,00 euro

YZBERISHT PRANE ECO MARKET

Yzberisht prane Eco market | 135 M2 | 117.000 Euro

Shiten 2 dyqane ne pallat te ri, ne katin perdhe, dyqanet jane aktualisht te bashkuara qe mund te shiten dhe vec e vec , njeri ambjent siperfaqe 71.38 m² total (65.37 m² me hipoteke) dhe ambjenti tjeter siperfaqe 64.83 m² total ( 59.37 m² me hipoteke), aktualisht i dhene me qera., 135 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4171149

Botuar më 09/07/2020
117.000,00 euro

PALLATI ECO MARKET PRANE MEDRESESE TE KRYQEZIMI RR. DIBRES ME RR. RIZA CEROVA

afer farmacise 10 | 57.1 M2 | 108.490 Euro

Dyqan 20 m larg rruges kryesore (Dibres), 57.1 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, I pershtatshem per dyqan, zyra, farmaci, dentist, autoshkolle, rrobaqepsi, pastrim kimik, avokat, noter, laborator mjekesor, qender estetike si dhe aktivitete te tjera

Botuar më 09/07/2020
108.490,00 euro

PALLATI ECO MARKET NE KRYQEZIMIN E RR. DIBRES ME RR. RIZA CEROVA - PRANE MEDRESESE

Farmacia 10 | 57.1 M2 | 300 Euro

20 m larg Rr. Dibres - Jepet me qera ( nuk perfshin taksen e cila paguhet nga qiramarresi), 57.1 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per dyqan, zyra, farmaci, dentist, autoshkolle, rrobaqepsi, pastrim kimik, avokat, noter, laborator mjekesor, qender estetike si dhe aktivitete te tjera

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane zyrave te sigmes | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet dyqane me qera, 50 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
35.000 leke/muaj

RR. "ELBASANIT", PERBALLE 7 XHUXHAVE,

tek mulliri vjeter | 46 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 46 M2, kati 1, 1 banjo, nderti i ri. I pershtatshem per zyra, klinik etj

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro

VASIL SHANTO, PRANE VODAFONIT

Vasil Shanto, prane Vodafonit | 107 M2 | 192.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 107 m², me Hipoteke, kati perdhe , tualete . Aktualisht e dhene me qera mujore 500 euro, ambjenti shitet dhe me te gjitha pajisjet qe ka ambjenti ose bosh., 107 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4171131

Botuar më 09/07/2020
192.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT, 60M SIPER HOTEL COLOSESOS,

buze rruge kryesore, | 55 M2 | 130.000 Euro

Shitet ose jepet me qera objekt me biznes te ngritur , Me hipoteke. Aktualisht ne gjendje pune si biznes., 55 M2, Ka mbi 25 vite qe funksionon si biznes foto studio (personat qe blejne ambjentin mund te perfitojne dhe biznesin e ngritur). Kontakti ne whatsup: 0692063813/00491635843397

Botuar më 09/07/2020
130.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

Kompleksi Mangalem21 | 56 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent me siperfaqe 56m2, 56 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/07/2020
30.000 leke/muaj

RR."NIKO AVRAMI"

PALLATET E SKRAPALLINJVE tek Shkolla e Bashkuar | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera, ose shitet dyan., 50 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per magazine. Cmimi i shitjes 40000 euro i diskutueshem.

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke/muaj
)