Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET DYQAN DHE 1+1 ME HIPOTEKE! TEK BRRYLI, TEK LULISHTJA,

perballe Maternitetit te Ri, | 100 M2 | 135000 Euro
Përshkrim

Shitet dyqan 50m² + ap. 1+1 ngjitur me te 50m², te mobiluar, sip. totale, 100 M2, kati 1, Dyqani eshte aktualisht ne pune si piceri me biznes te ngritur prej 20 vitesh. Me 2 hyrje nga Lulishtja dhe mbrapa.

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
OKAZION!! SHITET DYQAN DHE 1+1 ME HIPOTEKE! Tek Brryli, tek Lulishtja,, perballe Maternitetit te Ri,, 100 M2, 135.000 euro
Kati 1
135.000,00 euro

Botuar më 22/07/2018

Telefon