Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Busti Cajupit | 31 M2 | 23.000 Euro

Shitet dyqan, 31 M2, me hipoteke

Botuar më 28/01/2020
23.000,00 euro

BUZE RRUGES"MUHAMED GJOLLESHA"

ne zonen me te mire per biznes cilesor ,midis rruges "Myslym Shyri" dhe ures "Vasil Shanto" | 70 M2 | 490.000 Euro

Shitet dyqan 70 m2 i ndare ne dy dyqane, me fasade te gjere xhami.(25 dhe 45 m2).Pas procesit te rivlersimit do te zbritet 12% e vleres. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL,me adrese ne rrugen e Kavajes,perballe Spitalit Gjerman., 70 M2

Botuar më 28/01/2020
490.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 40 M2 | 168.000 Euro

Shitet dyqan 40 m2,me fasade te gjere.Ne zone shume te mire per biznes.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 40 M2

Botuar më 28/01/2020
168.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 43 M2 | 180.600 Euro

Shitet dyqan 43 m2 me fasade te gjere xhami.Ne zonen me te mire te rruges Bardhyl.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 43 M2

Botuar më 28/01/2020
180.600,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL, 93 M2

Botuar më 28/01/2020
511.500,00 euro

RR. "ISMAIL QEMALI"

Ish Blloku | 450 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera dubleks kati 9 dhe 10 banim, sip.bruto, 450 M2, ideale per çdo lloj biznesi. Cmimi neto pa taksa

Botuar më 28/01/2020
4.000,00 euro

RR. "ELBASANIT", PERBALLE 7 XHUXHAVE,

tek mulliri vjeter | 46 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 46 M2, kati 1, 1 banjo, nderti i ri. I pershtatshem per zyra, klinik etj

Botuar më 28/01/2020
400,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

para konvikteve te ing. Ndertimi | 35 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar më 28/01/2020
35.000 leke

RRUGA ELBASANIT

mbrapa shkolles se mesme se Gjuheve te Huaja Asim Vokshi | 20 M2 | 240 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2, bosh, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 28/01/2020
240,00 euro

RRUGA 4 DESHMORET

ne kryqezim | 16 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, kati 1, bosh, jepet per aktivitete te ndryshme

Botuar më 28/01/2020
15.000 leke
)