Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA DYQAN NE KINOSTUDIO,

afer stacionit te autobuzit, | 70 M2 | 80.000 Leke

Buze rruges kryesore, sip, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2019
80.000 leke

PERBALLE ME SPITALIN AMERIKAN 3

ne rruge kryesore, tek Qyteti Nxenesve | 200 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 200 M2, gjendja: shume e mire, kati II, me shkalle nga jashte. I rregulluar, tualet, linje 3 fazore, me zyre, i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti,

Botuar më 23/01/2019
40.000 leke

TEK ARDENO

Ne pozicion shume te mire | 37 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera ose shitet dyqan, 37 M2, kati I, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, qeraja:17000 leke, shitja: 30000 Euro

Botuar më 23/01/2019
17.000 leke

UNAZA E RE

TEK ASTIRI | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera Parukeri, 100 M2, e kompletuar me te gjitha sherbimet, per thonj, mashazheri, prejrje flokesh, etj, me klientele te ngritur.

Botuar më 23/01/2019
40.000 leke

RR."BAJRAM CURRI"

perballe Gjykates, rruge kryesore | 37 M2 | 92.500 Euro

Shitet dyqan, 37 M2, me hipoteke. Aktualisht i dhene me qera, 50.000 leke

Botuar më 23/01/2019
92.500,00 euro

RR. BESIM ALLA

Komleksi i ri pallatesh buze rruges perballe Helios Resort | 28 M2 | 14.000 Leke

Jepen me qera dy dyqane i pari me sip 32m2, me cmim 15.000 leke dhe tjetri, 28 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2019
14.000 leke

RR. BESIM ALLA

Kompleksi i ri pallatesh perballe Helios Resort, buze rruges | 95 M2 | 32.000 Leke

Jepen me qera dy dyqane i pari 60m2 me cmim 22.000 leke dhe tjetri, 95 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2019
32.000 leke

RR."NAIM FRASHERI "

RR."KAVAJES" | 40 M2 | 80.000 Euro

Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri.Eshte i organizuar si open space dhe nje tualet me vetrate 3.5m ne rruge kryesore.I favorshem per nje shumllojshmeri biznesesh., 40 M2, Per me teper jeni te ftuar per nje vizite ne prone

Botuar më 23/01/2019
80.000,00 euro

RRUGA JANI BAKALLI

Kupola Fier, perballe Poliklinikes. | 27.5 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 27.5 M2, kati 1

Botuar më 23/01/2019
25.000 leke/muaj

SUPER CMIM! RRUGA DON BOSKO

kullat e Vizion + | 105 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 105 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/01/2019
2.500,00 euro