Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore, e gjitha e asfaltuar | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 30/06/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. MARGARITA TUTULANI

tek shkolla PN.Luarasi | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambent per zyre, klinike dentare ose mjekesore, zyra, laborator kati I i nje vile, 70 M2

Botuar më 02/07/2020
500,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Perballe kishes | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 100 M2, 1 banjo, i pershtatshem per zyra , e tj , ( jo fruta perime dhe lokal )

Botuar më 02/07/2020
40.000 leke/muaj

RRUGA STUDENTI

pas Fakultetit te Inxhinerise se ndertimit | 55 M2 | 25.000 Leke

Ambjent i pershtashem per cdo lloj aktivitetit tregetar , na katin e dyte, buze rruges, 55 M2, 1 ambjent, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES

buze rruge | 52 M2 | 150.800 Euro

Shitet dyqan, 52 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, bodrum, depo

Botuar më 02/07/2020
150.800,00 euro

21 DHJETORI

perballe me ambulancen 9 | 45 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, bosh

Botuar më 02/07/2020
100.000 leke

RR. "DIBRES",

ne fund te pallateve Halili, pallati i verdhe | 18 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, me tualet.

Botuar më 02/07/2020
40.000 leke

RR. "DIBRES",

ne fund te pallateve Halili, pallati i verdhe | 18 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, me tualet.

Botuar më 02/07/2020
40.000 leke

RR. "HIM KOLLI"

jepet me qera | 40 M2 | 22.000 Leke

Ose shitet ambient, 40 M2, i pershtatshem per cdo loj biznesi.

Botuar më 02/07/2020
22.000 leke

RRUGA TODI SHKURTI

Mbi ish tregun elektrik | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan 100 m2. Dyqani eshte ne buze te rruges Todi Shkurti.Mund te ndahet dhe ne dy Ambiente me siperfaqe 50 m2., 100 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA SITKI CICO

afer martenitetit te ri | 53 M2 | 106.000 Euro

Prane arditi fisherman, 53 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
106.000,00 euro
)