Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!!! RRUGA E KAVAJES, ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Babe Rexha, kompleksi Kristal 2 | 71 M2 | 10 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Okazion!!!! rruga e kavajes, ish parku i autobuzave, rruga Babe Rexha, kompleksi Kristal 2, 71 M2, 10 euro
Përshkrim

Jepen me qera 3 dyqane, ngjitur me njeri tjetrin, 137m², 46m² dhe i fundit, 71 M2, lartesia 5m, secili me tualet. Te pershtatshme per cdo lloj biznesi. jepen ose vec e vec ose nje siperfaqe e tere

10,00 euro/m²

Botuar më 15/01/2020

Telefon
)