Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OFERTE SPECIALE, TEK KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve tek lulishtja | 29 M2 | 54000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Oferte speciale, Tek Komuna e Parisit, Brenda pallateve tek lulishtja, 29 M2, 54.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, ideale per te gjitha bizneset, Nuk bashkepunohet me agjensi., 29 M2, me tualet, me bodrum ne perdorim, me hipoteke. I pershtatshem per rrobaqepesi, zyra, noteri, perthime etj. Viber dhe whatsapp 00306942636942

54.000,00 euro

Botuar më 21/11/2019

Telefon
)