Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NENKOSTO! SHITET DYQAN 145 M2

POSHTE POSTES 5/1 | 145 M2 | 300005 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
NENKOSTO! SHITET DYQAN 145 m2, POSHTE POSTES 5/1, 145 M2, 300.005 euro i diskutueshem
2 ambjente
Përshkrim

SHITET DYQAN 145 M2, i gjithe ose i ndare minimalisht 70 m2. Me hipoteke dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Afer dyqanit gjendet Gjykata e Krimeve te Renda, Aluzimi i Tiranes, Bulevardi i Ri, Arkiva e Shtetit, Hipoteka., 145 M2, 2 ambjente

2.069,00 euro/m²

Botuar më 13/08/2019

Telefon
Email