Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE ZONEN E FRESKUT,

rruga nacionale Dajt, buze rruges kryesore ne nje zone mjaft te populluar ku aktualisht eshte I vetmi I ketij lloji, | 100 M2 | 50.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Ne zonen e Freskut,, rruga nacionale Dajt, buze rruges kryesore ne nje zone mjaft te populluar ku aktualisht eshte I vetmi I ketij lloji,, 100 M2, 50.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera biznesi (Bar/kafe -Piceri/Fastfood) me siperfaqe Te brenshme, 100 M2, dhe Verante te jashme 70 m². Biznes i ngritur prej 3 vitesh, super investim. Cmimi

50.000 leke

Botuar më 23/05/2020

Telefon
)