Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK BRRYLI

pa shkuar tek Restorant Triss | 45 M2 | 95.000 Euro

Shitet dyqan pallat i ri, kati 0, lartesi 4 m, 45 M2, me dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 21/05/2019
95.000,00 euro

PRANE STADIUMIT “DINAMO”

RRUGA "GJIK KUQALI" | 500 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qira ambient, ne katin -1. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme., 500 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 21/05/2019
4.000,00 euro/muaj

BUZE RRUGES "MYSLYM SHYRI"

prane kinema Dajtit | 80 M2 | 560.000 Euro

Shiten dy dyqane (80 dhe 90 m2).Me fasade buze rruge.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 80 M2

Botuar më 21/05/2019
560.000,00 euro

RR. “MARIJE KRAJA”, TEK KODRA E PRIFTIT, PORCELAN, NE RRUGE KRYESORE,

afer shkolles jo publike “Mrekullia” | 45 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera parukeri, sip, 45 M2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me te gjitha paisjet, arredim bashkohor, kondicioner, sistem aspirimi.

Botuar më 21/05/2019
50.000 leke

RR. "DURRESIT",

tek Busti i Adem Jasharit, | 37 M2 | 90.000 Euro

Shitet ose jepet me qera dyqan me hipoteke, 37 M2, 1 banjo, 1/2 Bodum, ambient i rikonstruktuar. Qera 600 Euro ne muaj

Botuar më 21/05/2019
90.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES SE DURRESIT

buze rruge | 87.5 M2 | 5.500 Euro

Shitet dyqan luksoz ,me fasade xhami mbi 15 m ne rruge kryesore.Mund te ndahen ne dy dyqane(87.5 m2 secili).Mund te shitet ne dy pjese.Me punime moderne,teper cilesore.Aktualisht me qera (4.5 milion/muaj).Me dokumentacion te rregullt hipotekor. E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora", 87.5 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2019
5.500,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

perballe me gjimnazin "Sami Frasheri" | 84 M2 | 350.000 Euro

Okazion!!! Shitet dyqan modern 84 m2--Buze rruge,me fasade te gjere xhami.I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti cilesor.Lartesia 4 m2 .Aktualisht i dhene me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor. E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne qender, fare prane kafe "Flora", 84 M2

Botuar më 21/05/2019
350.000,00 euro

RR"RIZA CEROVA"

Shkolla "4 Deshmoret" | 24 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 24 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke/muaj

NE QENDER TE BULEVARDIT "ZOGU I PARE"

buze bulevardit | 100 M2 | 550.000 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 100 m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi cilesor.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet per arsye emigrimi.E trajton vetem Agjensia RE-AL me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 100 M2

Botuar më 21/05/2019
550.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

tek lulishtja | 60 M2 | 88.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2

Botuar më 21/05/2019
88.000,00 euro