Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN NË SHITJE NË RRUGËN ASIM VOKSHI PRANË SHKOLLËS HARRY FULTZ NË TIRANË (ID 4171283)

Në rrugën Asim Vokshi pranë shkollës Harry Fultz | 29 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, me hipotekë, sipërfaqe 29m², open space, fasade xhami, tualet, bosh.Cmimi 58000 euro., 29 M2, Property ID : 4171283 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
58.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E VASIL SHANTOS PRANE HOTEL DIPLOMAT 2 (ID 4171280)

Ne zonen e Vasil Shantos prane Hotel Diplomat 2, | 16.7 M2 | 20.000 Euro

Shitet dyqan, me siperfaqe 16.7 m², ndodhet ne katin perdhe, pallat i ri, 1 ambient, tualet, me verande perpara. Disponon hipoteke. Mundesi shume e mire investimi per fotostudio, berber, sallon bukurie, rrobaqepes etj.Cmimi 20.000 euro (i diskutueshem), 16.7 M2

Botuar më 28/09/2021
20.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E DON BOSKOS PRANE FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4271464)

Ne Don Bosko, prane FIORI DI BOSKO, | 95 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Ambjent Biznesi Open Space, ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 95 m², kati 0, 2 tualete, me mundesi ndarjeje ne 2 ambjente, fasade xhami, verande 50 m², e shfrytzueshme rreth e rrotull dyqanit, orientim me diell.I pershtatshem per Zyre, Dyqan, Bar-Kafe, Piceri, etj. Jepet me qera 800 euro, 95 M2, Property ID : 4271464 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
800,00 euro

RR. DURRESIT

Rr. Durresit | 25 M2 | 300 Euro

Jepen 2 ambiente identik te njejta, ngjtur me njera tjetren, per zyra ne Rr. e Durresit.Ambientet jane secila 25m2, totalisht te rikonstruktuara me punime te fundit cilesore.Kane nga nje tualet secila. Mund te jene shume funksionale per zyra te profileve te ndryshme te cilat kerkojn ambjent elitar per te zhvilluar biznesin e tyre., 25 M2, 1 banjo

Botuar më 28/09/2021
300,00 euro

DON BOSKO

prane pallateve TID. | 36 M2 | 72.000 Euro

Shitet ambient biznesi ne Don Bosko, Rr.Eshref Frasheri prane pallateve TID.Ambienti ka siperfaqe 36 m2, ka dhe 1 tualet.Ndodhet buze rruge, prane pallateve dhe te jep komoditetin per tipologji te ndryshme biznesi.Per me shume informacion na kontaktoni., 36 M2, 1 banjo

Botuar më 28/09/2021
72.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN NAIM FRASHERI NE AFERSI TE FISH SHOP NE TIRANE (ID 4171282)

Ne rrugen Naim Frasheri ne afersi te Fish Shop | 38.8 M2 | 84.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, siperfaqa 38.8 m², kati zero ne nje pallat te ri, tualet, fasade xhami, open space, buze rruge.Cmimi 84000 Euro, 38.8 M2, Property ID : 4171282 wwwdreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
84.000,00 euro

DYQAN ME QERA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI NE TIRANE (ID 4271579)

Kompleksi Delijorgji | 45 M2 | 330 Euro

Jepet me qera dyqan, open space, siperfaqe 45 m², kati 0,tualet, kondicioner, fasade xhami, e pershatshme per biznese te ndryshme si market, kembim valute, sallon bukurie etj. Jepet me qera 40.000 Leke, 45 M2, Property ID : 4271579 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
330,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE COLOSSEO NE TIRANE (ID 4171281)

Rr. Durresit, afer Colosseo | 85.5 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, e ndare ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85.5 m², tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shitet 140.000 Euro, 85.5 M2, Property ID : 4171281 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
140.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE RRUGEN ALI DEMI NE TIRANE (ID 4271599)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji”, | 36 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, buze rruge kryesore, verande te shfrytezueshme, siperfaqe 36 m², kati perdhe, tualet, e rikonstruktuar totalisht, e pershtatshme per dyqane te ndryshme. Jepet me qera 300 Euro, 36 M2, Property ID : 4271599 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
300,00 euro

ASTIR

Tirane | 47 M2 | 55.000 Euro

Okazion! Shitet dyqan ne zonen e Astirit, afer dhe me bar Artistin. Hapesire 47m2 me certefikate pronesie te rregullt. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Mundesi e mire investimi pasi eshte i leshuar me qera, 47 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
55.000,00 euro
)