Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 55.5 M2 | 24.975 Euro

Shitet dyqan, 55.5 M2, 1 banjo, Me hipoteke. Uje dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar më 26/06/2019
24.975,00 euro

RRUGA DIBRES,

perballe Shkolles Bashkuar | 100 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 100 M2, kati 1, gjendja: e mire, + 50m² ambjent i jashtem, aktualisht zgare Peshku me ambjent per tavolina, mund te blihet si biznes ose vetem ambjent me qera i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 26/06/2019
80.000 leke/muaj

RRUGA "ISLAM ALLA"

Ish Adidas, 30 m nga Myslym Shyri | 40 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, Pajisur me dhome zhveshje dhe tualet.

Botuar më 26/06/2019
50.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

Te kryqezimi i rruges Riza Cerova | 13 M2 | 26.000 Euro

Shitet dyqan, 13 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
26.000,00 euro

200 M NGA PAZARI I RI

Tek Zyrat e punes | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan., 80 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, eshte shume funksional per cdo lloj aktiviteti biznesi

Botuar më 26/06/2019
50.000 leke/muaj

RRUGA MINE PEZA

Prane Prokurorise | 15 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2, kati 1, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA MINE PEZA

buze rruge | 60 M2 | 180.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 26/06/2019
180.000,00 euro

PRANE HOTEL HILTON

Hotel Hilton | 80 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi prane Hotel Hilton. Me siperfaqe 80m2, fasade xhami buze rruges kryesore totalisht e investuar me tavane gipsi,ndricim led,sistem kondicionim aspirim e pershtateshme per cdo lloj biznesi. Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni +355692038822, 80 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 26/06/2019
700,00 euro/muaj

RR. ABDYL FRASHËRI

prane Librit universitar | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambient, 70 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: e re, studio, e rregulluar në mënyrë bashkohore, me vepra arti dhe piktura, telefon, kondicioner, uje 24h, ka qënë përdorur për zyra avokatie dhe organizata

Botuar më 26/06/2019
350,00 euro

SHITET AMBIENT BIIZNESI ME HIPOTEKE!! TEK SELVIA, RR. "DIBRES", NE RRUGE KRYESORE

prane pastiçeri Arbri, perballe Doutchcolour | 62.5 M2 | 1.350.000 Euro

Shitet Klinike Dentare me fasade xhami nga rruga kryesore, i ndare ne 3 ambiente (me 2 poltrona te rinj, dhome sterilizimi, grafi, autoklav, etj) sip, 62.5 M2, kati 2, Totalisht i kompletuar me aparatura te reja te kohes se fundit, arredim i ri modern.

Botuar më 26/06/2019
1.350.000,00 euro