Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE,

rr. “Loni Ligoti” | 157 M2 | 70.000 Euro

Shitet ambient, 157 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me fasd xhami, me tualet, ak...

Botuar më 15/09/2019
70.000,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 12/09/2019
2.000,00 euro

TEK MINISTRIA SHENDETESISE,

rr. "Hodo Beg", jepet me qera | 16 M2 | 12.000 Leke

Dyqan, 16 M2, 1 banjo

Botuar më 17/09/2019
12.000 leke

RR. BARRIKADAVE

perballe Sami Frasherit | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 17/09/2019
15.000 leke

MBRAPA SHKOLLES VASIL SHANTO

Tek Njesia Bashkiake | 30 M2 | 140 Euro

Jepet me qira dyqan me siperfaqe, 30 M2, kati 1.Pallat i ri.Vetrate xhami,tualet brenda.I peshtatshem per cdo lloj bisnesi.

Botuar më 17/09/2019
140,00 euro/muaj

RR. "FUAT TOPTANI",

mbi vilat Gjermane, afer qytetit studenti, ne rruge kryesore | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, i pershtatshem per furre buke, farmaci (pasi nuk ka ne kete zone).

Botuar më 17/09/2019
40.000 leke

LAPRAKE, RR."VANGJEL NOTI"

150m larg nga Akademia e Biznesit, buze rruges kryesore | 220 M2 | 380 Euro

Jepet me qera ambjent 2-katesh, 220 M2, 3 banjo, oborr rreth 40m², ballkon 25m². i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambient i rregulluar, uje dhe drita 24h.

Botuar më 17/09/2019
380,00 euro

RR. MEDAR SHTYLLA

pallati 54, Komuna e Parisit | 21 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 21 M2

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke

RR. "MYSLYM KETA",

ne zone te mire | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 17/09/2019
22.000 leke

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave, prane Condor Center | 75 M2 | 105.000 Euro

Shitet ambient i ndare ne 2 dyqane nga 37m²/secila, sip. totale, 75 M2, me hyrje uje dhe drita me vehte, tualet secili dyqan. Me hipoteke, çertifikate pronesie. Aktualisht te dhena me qera 25.000 leke/muaj secili te cilen e perfiton bleresi

Botuar më 17/09/2019
105.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ish Parku i Autobuzave, prane Condor Center | 37 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 37 M2, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke

RRUGA TRE DESHMORET

YZBERISHT, 100 M POSHTE KMY | 42 M2 | 33.000 Euro

Shitet dyqan, 42 M2, kati 1, 1 banjo, ose jepet me qera, me hipoteke

Botuar më 17/09/2019
33.000,00 euro