Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 19/06/2018
230.000,00 euro

RR. SALI BUTKA,

pas universitetit Europian | 40 M2 | 75.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, aktualisht funksionon si lokal. Me hipoteke,

Botuar më 22/06/2018
75.000,00 euro

UNAZE E RE,

prane ish Doganes, | 220 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient, 220 M2, kati 2, lartesia 3.3m, me punime teper cilesore, I pershtatshem per lokal, rrobaqepesi, etj. Linje trefazore, uje 24h. Çmimi

Botuar më 22/06/2018
400,00 euro

KODRA E DIELLIT

Tirane | 180 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan, me siperfaqe te madhe pa ndarje 180 m2, kati i pare buze rruge, me hipoteke, 180 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
140.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

prane rezidences | 120 M2 | 99.000 Euro

Shitet dyqan, 120 m2, kati i pare , me hipoteke, 120 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re - Re one

Botuar më 22/06/2018
99.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI,

buze rruge | 46 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan, kati I, 46 M2, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, aktualisht me qera.

Botuar më 22/06/2018
200.000,00 euro

RRUGA AVDI TOPTANI

Prane qendres Turdiu | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qira njesi tregtare me siperfaqe 100 m2 me nje cmim prej 800 Euro/Muaj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e favorshme. Njesia eshte open space gje e cila te krijon mundesin e shfrytezimit te ambientit sipas deshires. Faqe muri me vetrata te medha xhami me nje pamje te gjelberuar., 100 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte e dekoruar me detaje klasike si psh. kornizat murale dhe ndricues. Ndodhet ne katin e pare teknik, me ashensor. Ambienti ka shikueshmeri te larte

Botuar më 22/06/2018
800,00 euro/muaj

DURRES, LAGJIA 8, RR. "ALEKSANDER GOGA"

ne krah te maternitetit | 40 M2 | 25.000 Leke

Shitet ose jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, me oborr te shfrytezueshem, i gatshem per pune, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me qera

Botuar më 22/06/2018
25.000 leke

MBRAPA PEDIATRISE,

jo ne rruge kryesore, | 20 M2 | 13.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, me banjo dhe qepen me vehte, me hipoteke. Shitet per arsye ekonomike

Botuar më 22/06/2018
13.000,00 euro

TEK ETC-JA,

fillim | 58 M2 | 203.000 Euro

Shitet dyqan, 58 M2, 1 banjo

Botuar më 22/06/2018
3.500,00 euro/m2

RR. "5 MAJI",

pallati Shkreli, | 45 M2 | 65.000 Euro

Shitet lokal, 45 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, me ambjent te shfrytezueshem perpara. Aktualisht ne gjendje pune. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 22/06/2018
65.000,00 euro