Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 169.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi bosh, 65 M2, Me hipoeke te rregullt. Shitet ...

Botuar më 13/12/2019
169.000,00 euro

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 13/12/2019
168.000,00 euro

RR. "KOMUNA PARISIT",

prane kompleksit Dinamo, kullat binjake Hawai | 38 M2 | 30.000 Leke

Shitet ose jepet me qera dyqan, 38 M2, 1 banjo, prane rruges kryesore, totalisht i rikonstruktuar. Me hipoteke. (shitet 45.000 Euro). Qera

Botuar më 15/12/2019
30.000 leke/muaj

RR. "DURRESIT",

tek Busti i Adem Jasharit | 37 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 37 M2, 1 banjo, 1/2 Bodum, ambient i rikonstruktuar

Botuar më 14/12/2019
90.000,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK

RRUGA ZONJA CURRE, pallati Ermir Star | 21 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 21 M2, me tualet. Ka funksionuar prej shume kohesh si zyre.

Botuar më 14/12/2019
18.000 leke

RR. NDRE MJEDA

afer shkolles Naim Frasheri | 24 M2 | 36.000 Euro

Shitet dyqan, 24 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/12/2019
36.000,00 euro

RR. "DIBRES",

mbas fakultetit te mjekesise, ne pallat te ri, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, zyra, avokati, dyqan veshjesh etj

Botuar më 14/12/2019
30.000 leke

RR. MISTO MAME

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar më 14/12/2019
52.500,00 euro

RRUGA DURRSIT

Zogu Zi | 50 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, 1 ambjent, totali i kateve 4, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/12/2019
130.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

500m poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 linear, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, kredi, etj)

Botuar më 13/12/2019
175.000,00 euro

TEK SHKOLLA PJETER BUDI

GJYKATA E RRETHIT | 30 M2 | 1.500.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, vlen per biznese

Botuar më 13/12/2019
1.500.000 leke

KOMPLEKSI KONTAKT

21-dhjetori | 40 M2 | 280 Euro

Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet me qira dyqan 40 m2. Dyqani ndodhet ne kullen 1 ne katin 0. Hapesira e brendshme eshte open space. Dyqani do te pershtatej shume mire per nje parukeri, berber shop, Rrobaqepesi, dhe cdo lloj sherbimi tjeter. Kontaktoni tani ne: 0696447247 per ta pare nga afer., 40 M2, 1 banjo

Botuar më 13/12/2019
280,00 euro/muaj
)