Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES! LAGJIA 11,

perballe gropes arkeologjike | 308 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambjent komercial, aktualisht i ndare ne 2 ambjente, njeri i kompletuar si zyr...

Botuar më 22/04/2019
300.000,00 euro

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 22/04/2019
58.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane | 37 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, ose shitet. Cmimi i shitjes eshte 99.000 euro. Kati 0 te ura e ngushte e kembesoreve poshte ish kafe palma e arte sip, 37 M2, dhe qeraja ne muaj

Botuar më 22/04/2019
50.000 leke

RR."ALI DEMI"

Perballe Fushes se Ali Demit | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 22/04/2019
12.000 leke/muaj

TEK BRRYLI

ne krah te Koco Glozhenit | 60 M2 | 60.000 Leke

60 M2

Botuar më 22/04/2019
60.000 leke

TEK MEDRESEJA

Ne kryqezim te Rruges Dibres me Rrugen Riza Cerova | 57 M2 | 49.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 57 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per dyqan, zyre e cdo aktivitet tjeter

Botuar më 22/04/2019
49.000 leke/muaj

RR. SAMI FRASHERI

Perballe me Juveniljan, ne bllok | 30 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Dyqan, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, me fasade xhami, ne rruge kryesore, i pershtatshem per butik, bizhu, agjensi, zyre

Botuar më 22/04/2019
700,00 euro/muaj

TEK BRRYLI, BUZE RRYGE KRYESORE,

ne zone te mire | 52 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan me fasade xhami (aktualisht lokal), 52 M2, me hipoteke. Aktualisht i dhene me qera 60.000 leke/muaj. Çmimi

Botuar më 22/04/2019
165.000,00 euro

YZBERISHT

RRUGA 3 DESHMORET | 61 M2 | 59.000 Euro

Dyqan ne shitje ne Yzberisht, ne nje zone te populluar dhe me perspektive te larte.Dyqani ka nje hapesire prej 60.5 m2, lartesi 3.8 m dhe fasade 6 m.Prona po shitet me nje cmim okazion rreth 10% me pak se sa eshte blere.Mund te sherbeje per shume aktivitete, si farmaci, klinika, etj., 61 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/04/2019
59.000,00 euro

LAPRAKE

pallati 15 katesh | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 22/04/2019
25.000 leke

RR. TEK ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

BLV Gjergj Fishta | 40 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, i pershtatshem per zyre

Botuar më 22/04/2019
35.000 leke

RR. "GJON BUZUKU"

Afer Viles Gold | 60 M2 | 400 Euro

Jepen me qera 2 dyqane : Barber shop, 60 M2, arredim modern me te gjitha mjetet e nevojshme 400 euro dhe Sallon per femra dhe estetike, sip.60 m² arredim modern me te gjitha mjetet e nevojshme

Botuar më 22/04/2019
400,00 euro