Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA YLBERE BYLYKBASHI

kryqezim dytesor | 30 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, sherben per magazine, zyre etj

Botuar më 20/07/2018
27.000 leke

RR. KONGRESI I LUSHNJES

buze rruge kryesore | 100 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 100 M2, i pershtatshem per furre buke

Botuar më 20/07/2018
120.000 leke

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 20/07/2018
90.000,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ | 55 M2 | 52.250 Euro

AFER RRUGES KRYESORE., 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo

Botuar më 20/07/2018
950,00 euro/m2

LAPRAKE

tek Pro Credit bank | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me dy kate, 60 M2, 1 banjo, me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
55.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

kullat Hawai, | 38 M2 | 26.000 Euro

Shitet dyqan, 38 M2, Aktualisht i dhene me qera te cilen e perfiton bleresi. Me hipoteke.

Botuar më 20/07/2018
26.000,00 euro

GOLEM, TEK KOMPLEKSI I XIXAVE

mes Dolce Vites dhe pallatit 20 katesh, buze rruge | 100 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, kati 1, 2 banjo, +100m² verand nga bashkia. I mbjelle me peme. I pershtatshem per bar- restorant

Botuar më 19/07/2018
230.000,00 euro

STACIONI I PARAFUNDIT I TIRANES SE RE,

Rr. "Irfan Tomini" | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, kati 1, 1 banjo, pallat i ri, me uje dhe drita. I pershtatshem per fast food, minimarket, farmaci ose zyre. (mundesi shitje)

Botuar më 19/07/2018
15.000 leke

NE UNAZE

TEK SHKOLLA "VASIL SHANTO" | 51 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 51 M2

Botuar më 19/07/2018
190.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES, RRUGA E DURRESIT

tek ish kafe Flora | 45 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 45 M2, Aktualisht me qera 1.000 Euro/muaj

Botuar më 19/07/2018
270.000,00 euro