Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MBRAPA PEDIATRISE,

jo ne rruge kryesore, | 20 M2 | 13000 Euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 20 M2, me banjo dhe qepen me vehte, me hipoteke. Shitet per arsye ekonomike

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Dyqane
Mbrapa Pediatrise,, jo ne rruge kryesore,, 20 M2, 13.000 euro
13.000,00 euro

Botuar më 17/05/2018

Telefon