Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 08/11/2018
2,50 euroÇmimi/m2

RR. "ANDON FRASHERI",

Laprake, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

RR. “KOMUNA PARISIT”

mbrapa Lulishtes.perball me Palestren Adi-Kwin, | 40 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 5 meter i gjere dhe 8 meter i gjate, me tualet brenda, hapesire perpara. Shitet

Botuar me 14/11/2018
1.500,00 euro/m2

TIRANA E RE,

NE KRYQEZIMIN E RRUGES MARGARITA TUTULANI ME NDREKO RINO | 55 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 55 M2, gjendja: shume e mire, 5 m i larte, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 14/11/2018
35.000 leke

UNAZE

perballe me shkollen Harry Fultz | 20 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, buze rruge kati 1 i pershtatshem per aktivitet te ndryshme

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

RR. SIRI KODRA

perballe ambulances nr.3 | 15 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
18.000 leke

NIKOLLA LENA

MYSLYM SHYRI (PRANE) | 25 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, bosh, jepet per biznese tendryashme, me tualet

Botuar me 14/11/2018
23.000 leke

RR. DURRESIT

buze rruge | 160 M2 | 96.000 Euro

Shitet dyqan, 160 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me hyrje ballore dhe hyrje nga mbrapa

Botuar me 14/11/2018
600,00 euro/m2

MULLET

buze rruge | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

para ures Vasil shantos | 100 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 100 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ka funksionuar si lloto

Botuar me 14/11/2018
90.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBENT NE DURRES! TEK VOLLGA, RR. "TAULANTIA",

afer Portit, prane bankes Intesa, | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, sip. neto, 90 M2, 1 banjo, totalisht i restauruar me punime bashkohore. I pershtatshem per: zyra, ambient sherbimi, call center, klinika te ndryshme, atelie, etj.

Botuar me 14/11/2018
350,00 euro