Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha | 37 M2 | 37000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, 37 M2, 37.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 37 M2, me hipoteke, shitet ne vlere lekesh dhe mundesi nderrimi me makine,

37.000,00 euro

Botuar më 13/08/2019

Telefon