Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 169.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi bosh, 65 M2, Me hipoeke te rregullt. Shitet ...

Botuar më 13/12/2019
169.000,00 euro

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 13/12/2019
168.000,00 euro

NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

Prane Qendres Kristal | 28 M2 | 41.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe, 28 M2, Kati 1.Pallat i ri me hipoteke.E dhene me qira afategjate (kontrate 10 vjecare).

Botuar më 16/12/2019
41.000,00 euro

OKAZION. TEK LIDHJA E SHKRIMTAREVE

Shitet | 40 M2 | 105.000 Euro

Dyqan me siperfaqe, 40 M2, + 8 m2 verande.Pallat I ri .Punime shume cilesore.Me hipoteke

Botuar më 16/12/2019
105.000,00 euro

RR. "BARRIKADAVE",

mbrapa 9 katesheve, ish dyqani i kopje se celesave | 18 M2 | 50.000 Euro

Shitet dyqan, 18 M2, mundesi qeraje 250 euro, me hipoteke

Botuar më 16/12/2019
50.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

afer farmacise Alketa, ne rruge kryesore, ngjitur me parukeri Ledi, Unaze | 18 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, aktualisht eshte i lire

Botuar më 16/12/2019
29.000 leke

100M NE VERI PERENDIM TE KOPSHTIT BOTANIK

rruga Shkelqim Fusha, pallati 26, hyrja 8 | 65 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2

Botuar më 16/12/2019
65.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL ne rrugen e Kavajes ,perballe spitalit Gjerman, 93 M2

Botuar më 16/12/2019
511.500,00 euro

ZOGU I ZI

Perballe Ring Center, tek stacioni i autobuzit | 66 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient 66 m2,i pershtatshem per zyra,parukeri,estetike,klinika,bar kafe,etj.Aktualisht salle lojrash ., 66 M2

Botuar më 16/12/2019
400,00 euro/muaj

BUZE RRUGES "MUHAMET GJOLLESHA"

fare prane "Myslym Shyri" | 70 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan 70 m2,i ndare ne dy dyqane.I pershtatshem vetem per biznes cilesor.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL,ne rrugen e Kavajes,perballe spitalit Gjerman, 70 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/12/2019
525.000,00 euro

BUZE RRUGES "MUHAMET GJOLLESHA"

prane kryqezimit te inxhinierise te ndertimit | 240 M2 | 960.000 Euro

Shitet dhe jepet me qera lokal super luksoz.I sapo rikonstruktuar.Ne nje nga zonat me te mira per biznes.Me fasade 15 m ne rruge.Siperfaqja 240 m2-ne shitje 4000 Eurto/m2,qera mujore 4000 Euro( detyrimet i paguan qiramarresi).E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender ,fare prane kafe "Flora", 240 M2

Botuar më 16/12/2019
960.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 93 M2

Botuar më 16/12/2019
511.500,00 euro
)