Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 3.600 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 17/09/2018
3.600,00 euro

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar me 22/09/2018
90.000,00 euro

RR."PETRO KORCARI"

tek keshi | 30 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 30 M2, me kamera, sistem alarmi, qepen me pult. I pershtatshem per zyre

Botuar me 22/09/2018
350,00 euro

SEGMENTI RRUGA E KAVAJES ME KOMUNEN E PARIST

400m ne rrugen dytesore, ne drejtim te Selites | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, bosh, dhe 130m² me cmim 50.000 Leke

Botuar me 22/09/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA “ALI DEMI”,

siper Fushes, ne rruge kryesore, nr 191, | 20 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera ambient sip. totale, 20 M2, Ambient i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar me 22/09/2018
11.000 leke

NE KRYQEZIMIN E UNAZES ME RRUGEN E BURGUT 313 (TEK SEMAFORI)

perballe Bankes Credins ose kryqezimin e rruges "Asim Vokshi" me rrugen "Jordan Misja". | 18 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera per kohe te gjate dyqan, 18 M2, Prej tre vitesh dhe aktualisht funksionon si zyre noterie. I lire prej dates 15 Shtator.

Botuar me 22/09/2018
35.000 leke

YZBERISHT

tek kthesa e Vodafone | 42 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan furre buke me te gjithe pajisjet e biznesit, 42 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar me 21/09/2018
40.000 leke

RRUGA BUDI

qyteti Studenti | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, bosh, E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 21/09/2018
25.000 leke

URA E TAWIVANIT

buze unaze | 28 M2 | 149.900 Euro

SHITET SUPER DYQAN ME FASAD XHAMI TE GJERE BUZE UNAZE VETEM 10 METRA LARG URES SE BLLOKUT NE NJE NGA RRUGAET ME TE POPULLUARA TE TIRANES 24M2 ME HIPOTEK+ 4M2 SHTES, 28 M2, 1 banjo

Botuar me 21/09/2018
149.900,00 euro

DURRES LAGJIA 6

rruga Bashkimi | 15 M2 | 9.000 Euro

Shite ambjent,, 15 M2, DOKUMENTA TE RREGULLTA, CERTIFIKATE PRONESIE, I PERSHTATSHEM PER ZYRE, KEPUCARI, BERBER ETJ

Botuar me 21/09/2018
600,00 euro/m2

PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA

Buze rruge | 40 M2 | 800 Euro

Jepet me qira dyqan + 40 m2 verande. Kati 1. Pallat i ri . Pozicioni shume i mire, 40 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
800,00 euro/muaj